SOFTICO стає партнером Elastic

SOFTICO стає партнером Elastic

Компанія SOFTICO та компанія Elastic оголосили про підписання партнерського договору. У рамках оголошеного партнерства SOFTICO надаватиме рішення Elastic в Україні.

Рішення Elastic призначені для корпоративного пошуку, спостереження та безпеки, що базуються на єдиному гнучкому стеку технологій, який можна розгорнути в будь-якому місці. Рішення Elastic використовують такі світові лідери, як Netflix, Uber, Slack, Microsoft та тисячі інших.

Elastic – американсько-голландська компанія, заснована в 2012 році в Амстердамі, Нідерланди, раніше відома як Elasticsearch. Це пошукова компанія, яка створює самоврядні рішення та пропонує програмне забезпечення як послугу для пошуку, ведення журналів, безпеки, спостереження та аналітики. Elastic забезпечує горизонтально масштабований пошук, підтримує багатопоточність. Пошукові індекси можна розділити на сегменти, кожен сегмент може мати кілька реплік, на кожному вузлі може бути розміщено кілька сегментів, при тому кожен вузол діє як координатор для делегування операцій правильному сегменту, перебалансування та маршрутизація виконуються автоматично. Інша особливість – так званий “шлюз”, що забезпечує довгострокове збереження індексу: наприклад, індекс може бути відновлений зі шлюзу у разі збою сервера.

Нагадаємо, що наша команда готова відповісти на будь-які питання щодо встановлення рішення та допомогти з отриманням ліцензії. Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. Ви можете заповнити форму на сайті або написати нам на пошту [email protected]. Деталі тут https://it4ua.com.ua/help-ukraine/ 

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. 

Детальніше про Elastic тут https://youtu.be/yAxCbqAkls8

Це цікаво:   Softprom підписала дистриб’юторську угоду з Belden, провідним постачальником рішень з кібербезпеки та мережевої інфраструктури

Новини IT » IT Бізнес » SOFTICO стає партнером Elastic

Опубліковано


Останні новини IT: