SoftServe відкриває додаткові офіси в регіонах для роботи працівників під час блекаутів

SoftServe відкриває додаткові офіси в регіонах для роботи працівників під час блекаутів

SoftServe відкриває нові офіси в Полтаві та Києві, розширює офісні коворкінги в Тернополі та Вінниці, а також розглядає можливість запуску ще трьох офісних просторів протягом наступного кварталу. Все для того, аби більшість працівників компанії в Україні були в близькій доступності до офісів та мали можливість безперебійно працювати і під час блекаутів.

Полтава стала одним з міст, куди переїхала велика кількість працівників SoftServe з Харкова. Сьогодні тут проживає близько 100 працівників компанії.  Відтак, саме за період війни з’явилась потреба створення офісного простору, а енергокриза цю потребу ще більше підсилила. Коворкінг у Полтаві площею 280 кв.м почав працювати кілька тижнів тому. Він розрахований на 40 працівників і надає можливість автономної роботи попри відключення електроенергії. 

Окрім існуючих двох офісів, у Києві компанія відкриває ще один офіс, цього разу на лівому березі. Обстріли та перебої з електропостачанням нерідко спричиняли транспортний колапс, і працівникам з лівобережної частини міста було нелегко дістатися до місця роботи. У грудні коворкінг SoftServe вже запрацював, він розрахований на 35 людей. 

Окрім нових офісів, компанія також розширює вже існуючі, адже кількість працівників, які зараз відвідують офіси значно зросла. Офіс у Тернополі площею 222 кв.м. запустили ще в листопаді, зараз площу розширюють на два десятки робочих місць. Також розширюють коворкінг у Вінниці, який компанія відкрила у 2021 році – кількість робочих місць подвоїться. Загалом, як в Тернополі, так і у Вінниці, окрім місцевих ІТ-спеціалістів, офіси відвідують і ті, хто релокувався в ці міста через війну. 

Компанія також розглядає відкриття офісних просторів в Сумах, Кропивницькому та Черкасах протягом наступних кількох місяців. 

Ми проаналізували переміщення наших працівників через війну протягом 2022 року, а також постійно відслідковуємо ситуацію з відвідуванням офісів по всій країні. Протягом останніх місяців, кількість працівників в окремих офісах в пікові дні сягнула 50%, а в деяких містах побільшало колег, які переїхали туди через війну як от в Полтаві чи Черкасах. Наші офіси матимуть безперебійне живлення та інтернет зв’язок, а відтак стануть альтернативним місцем для роботи колег навіть за повного блекауту”, – коментує Анастасія Фролова, регіональна менеджерка SoftServe в Україні.

Це цікаво:   Корпоративна AR-платформа Frontline від TeamViewer тепер доступна у Google Cloud Marketplace

Загалом, попри обстріли критичної інфаструктури і системні відключення електроенергії, компанії вдалося зберегти високий рівень продуктивності праці та рекордні показники NPS (net promoter score) клієнтів на рівні 80 балів за 4-й квартал 2022. Це стало можливим завдяки розгалуженій інфраструктурі офісів у різних куточках України (93% працівників компанії живуть в містах, де є офіси SoftServe), відкриттю нових локацій в регіонах у 2021-2022 роках, та високому рівню індивідуальної автономності працівників і команд. Так, 87% працівників SoftServe мають середній або високий рівень автономності, що дозволяє працювати з дому навіть за відсутності електропостачання. 

Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 000 співробітників працюють у 40 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у

Львові та Остіні (штат Техас, США). 

Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.


Новини IT » IT Бізнес » SoftServe відкриває додаткові офіси в регіонах для роботи працівників під час блекаутів

Опубліковано


Останні новини IT: