Твердотільні накопичувачі Transcend TCG Opal – нове слово у справі підвищення безпеки зберігання даних

Компанія Transcend Information, Inc. (Transcend®), провідний виробник пристроїв зберігання даних, представила твердотільні накопичувачі (SSD) промислового класу із шифруванням TCG Opal. Ці рішення покликані підвищити безпеку в епоху великих даних, коли інформація збирається, обробляється та передається у величезних масштабах. Відповідаючи стандартам TCG Opal 2.0 та специфікації IEEE 1667, твердотільні накопичувачі Transcend TCG Opal підтримують технологію Microsoft® eDrive, забезпечуючи кращу в галузі безпеку для високотехнологічних додатків, що застосовуються в системах оборони, фінансових структурах, цифрових розвагах та охороні здоров’я.

SSD-накопичувачі Transcend, сумісні з Opal, підтримують апаратне 256-бітове шифрування AES, вони забезпечують захист на кожному з етапів життєвого циклу інформації. Будучи пристроєм із самошифруванням (SED), твердотільні накопичувачі TCG Opal не впливають на продуктивність хоста, оскільки процеси шифрування та дешифрування проводяться на самих дисках, а не на хост-системі, що збільшує швидкість та знижує ризики втрати даних.

У світі високопродуктивних обчислень для організацій та підприємств вирішальне значення має безпека даних. Нові SSD-накопичувачі, сумісні з Opal, забезпечують найвищий рівень безпеки, вони підходять для потреб користувачів із найрізноманітнішими запитами. Ці накопичувачі також мають передзавантажувальну аутентифікацію, що запобігає несанкціонованому доступу. Transcend також надає утиліту TCG Opal Toolbox, яка дає змогу управляти паролями та дозволами для окремих секторів, що дає можливість підвищити ефективність управління при роботі з великими об’ємами даних.

Будучи провідним брендом в області вбудованої пам’яті та продуктів для зберігання даних, Transcend прагне інновацій у галузі технологій пам’яті. Ми постачаємо великий портфель продуктів, у нас сильна команда розробників і добре навчена команда технічної підтримки, що надає послуги по всьому світу. Завдяки стабільним, довгостроковим постачанням продукції та високоякісному виробництву на Тайвані, Transcend зробить все можливе, щоб створювати надійні рішення для зберігання даних.

Це цікаво:   AMD представляє процесори AMD EPYC™ 4-го покоління для сучасних центрів обробки даних

Твердотільні накопичувачі промислового класу Transcend TCG Opal:

ІнтерфейсФорм-факторМодельDRAMЄмність
NVMe PCIe Gen4 x4M.2 2280MTE712AЗ DRAM256ГБ-2ТБ
NVMe PCIe Gen3 x4M.2 2280MTE672AБез DRAM128ГБ-1ТБ
NVMe PCIe Gen4 x4M.2 2280MTE560IЗ DRAM80ГБ-640ГБ
NVMe PCIe Gen3 x4M.2 2242MTE470AБез DRAM128ГБ-1ТБ
SATA III 6Гбіт/сM.2 2280MTS970AЗ DRAM128ГБ-2ТБ
SATA III 6Гбіт/с2.5”SSD470AЗ DRAM256ГБ-4ТБ

Гарантія

На твердотільні накопичувачі промислового класу Transcend TCG Opal надається обмежена трирічна гарантія.


Новини IT » Hardware » Твердотільні накопичувачі Transcend TCG Opal – нове слово у справі підвищення безпеки зберігання даних

Опубліковано


Останні новини IT:

Це цікаво:   Huawei випустила розумний екран для автомобілів Car Smart Screen Pro з надширококутною подвійною 3K-камерою