AMD і MediaTek розробляють модулі Wi-Fi 6E серії AMD RZ600 для покращення якості підключення до Мережі ноутбуків та настільних ПК

AMD і MediaTek розробляють модулі Wi-Fi 6E серії AMD RZ600 для покращення якості підключення до Мережі ноутбуків та настільних ПК

Новий чипсет MediaTek Filogic 330P Wi-Fi 6E забезпечує безперебійний зв’язок і триваліший час автономної роботи

Компанії MediaTek і AMD (NASDAQ: AMD) оголосили про співпрацю зі спільної розробки провідних у галузі рішень Wi-Fi®, починаючи з модулів AMD RZ600 Series Wi-Fi 6E, що містять новий чипсет MediaTek Filogic 330P. Чипсет Filogic 330P використовуватиметься в ноутбуках і настільних ПК із процесорами AMD Ryzen наступного покоління у 2022 році та надалі. Він забезпечить високу швидкість Wi-Fi із низькою затримкою та меншими перешкодами від інших сигналів.

AMD і MediaTek розробили й сертифікували інтерфейси PCIe® і USB для сучасних станів сну та управління живленням, які є життєво важливими елементами сучасного споживчого досвіду. Це рішення оптимізує модулі AMD RZ600 серії Wi-Fi 6E та забезпечить безперебійну якість зв’язку для клієнтів. Крім того, процес оптимізації включав стрес-тестування та забезпечення стандартів сумісності, що зрештою може скоротити час розробки для OEM-клієнтів.

«MediaTek уже є лідером у галузі Wi-Fi у різних сегментах, включаючи розумні телевізори, маршрутизатори та голосові помічники. Новий чипсет Filogic 330P ще більше розширює наше портфоліо бездротових рішень, оскільки ми продовжуємо розширювати свою присутність на ринку ПК, — повідомив Алан Хсу, корпоративний віцепрезидент і генеральний директор підрозділу Intelligent Connectivity компанії MediaTek. — Завдяки цьому чипсету з високою пропускною здатністю та ультранизьким енергоспоживанням, який використовується в наступному поколінні ноутбуків AMD, споживачі зможуть насолоджуватися безперебійним зв’язком і збільшеним часом автономної роботи під час ігор, потокового мовлення та відеочату».

«Наявність швидкого й надійного бездротового зв’язку має вирішальне значення. Зростають вимоги споживачів до швидкості, пропускної спроможності та продуктивності через збільшення кількості відеодзвінків, потокового мовлення та ігор, — зазначив Саїд Мошкелані, старший віцепрезидент і генеральний менеджер клієнтського підрозділу AMD. — Ми впевнені, що поєднання потужних процесорів AMD Ryzen із передовими технологіями зв’язку від MediaTek забезпечить неймовірні враження від користування комп’ютером».

Це цікаво:   Огляд Google Pixel 8

Filogic 330P підтримує новітні стандарти зв’язку 2×2 Wi-Fi 6 (2,4/5 ГГц) та 6E (діапазон 6 ГГц до 7,125 ГГц), а також Bluetooth® 5.2 (BT/BLE). Чипсет із високою пропускною здатністю є надшвидким, він підтримує підключення зі швидкістю до 2,4 Гбіт/с, включаючи підтримку нового спектра 6 ГГц із пропускною здатністю каналу 160 МГц. У чипсет також інтегровані технології підсилювача потужності та підсилювача з низьким рівнем шуму від MediaTek для оптимізації енергоспоживання та зменшення займаної площі, що дозволяє вбудовувати чипсет Filogic 330P у ноутбуки будь-якого розміру.

Модулі Wi-Fi 6E серії AMD RZ600 розширюють можливості Wi-Fi пропозицій AMD, надаючи OEM-виробникам і кінцевим користувачам чудові рішення для підключення, незалежно від того, чи то грають вони у новітні інтерактивні ігри, працюють віддалено, чи то завершують великий проєкт.

Технічні характеристики модулів Wi-Fi 6E серії AMD RZ600

Модуль Wi-FiСпецифікації Wi-Fi Слоти M.2
Модуль AMD RZ616 Wi-Fi 6E Wi-Fi 6E 2×2Канали Wi-Fi 160 МГц Швидкість PHY до 2,4 Гбіт/сM.2 2230 і 1216 
Модуль AMD RZ608 Wi-Fi 6EWi-Fi 6E 2×2Канали Wi-Fi 80 МГцШвидкість PHY до 1,2 Гбіт/сM.2 2230 

Щоб дізнатися більше про серію Filogic від MediaTek, відвідайте сайт: https://www.mediatek.com/products/connectivity-and-networking/mediatek-filogic-wifi-6

Щоб дізнатися більше про серію Ryzen процесорів AMD для ноутбуків та настільних ПК, відвідайте сайт:

Процесори AMD для ноутбуків | AMD

Процесори AMD для настільних ПК | AMD


Новини IT » Hardware » AMD і MediaTek розробляють модулі Wi-Fi 6E серії AMD RZ600 для покращення якості підключення до Мережі ноутбуків та настільних ПК

Опубліковано


Останні новини IT: