Твердотільні накопичувачі Transcend із SLC-режимом: висока надійність за чудовою ціною

Твердотільні накопичувачі Transcend із SLC-режимом: висока надійність за чудовою ціною

Transcend Information, Inc. (Transcend®), провідний виробник вбудованої пам’яті представив повний спектр твердотільних накопичувачів з SLC-режимом, побудованих на основі 112-шарової флеш-пам’яті 3D NAND. Завдяки вмінню імітувати поведінку флеш-пам’яті SLC, ці SSD забезпечують конкурентоспроможну швидкість передачі даних за більш тривалих термінів служби, що досягає 100 000 циклів P/E. Приваблива вартість і висока надійність роблять ці накопичувачі ідеальним рішенням для безперервно використовуваних вбудованих систем і пристроїв, що здійснюють інтенсивну обробку даних – скрізь, де важливими є висока стабільність та збереження цінної інформації.

Організації та підприємства дедалі частіше стикаються з експоненційним збільшенням обсягів даних. А для зберігання та передачі великих обсягів інформації необхідні надійні стійкі до відмови системи. Технологія Transcend SLC Mode вирішує цю дилему, даючи змогу моделювати продуктивність та довговічність SLC-пам’яті на пристроях, побудованих на основі TLC-пам’яті, даючи можливість зберігати лише один біт даних у комірці. Це не тільки гарантує стабільно високі швидкості та витривалість, але також надає споживачам можливість заощадити на купівлі обладнання. Щоб гарантувати стабільну роботу накопичувачів у несприятливих умовах, Transcend використовує цілий комплекс рішень – захист від сульфування, технологію Corner Bond та плати з 30-мікронними позолоченими роз’ємами Gold Finger («золоті пальці»). Завдяки цьому накопичувачі здатні витримувати удари, вібрацію і працювати в забрудненому середовищі. Вони здатні працювати при температурах від -40°C до 85°C, що підтверджується проведеними Transcend випробуваннями.

Ексклюзивне програмне забезпечення Transcend, Control Center дає змогу користувачам віддалено контролювати стан накопичувачів, проводити моніторинг S.M.A.R.T. та оновлювати прошивку. Така інтеграція програмного та апаратного забезпечення означає можливість швидкого розгортання великих систем зберігання даних з їх подальшою ефективною підтримкою.

Будучи провідним брендом в галузі виробництва вбудованих накопичувачів та інших рішень зберігання даних, Transcend невпинно прагне до інновацій в галузі технологій пам’яті. Компанія постачає великий портфель різноманітних продуктів; вона має сильну команду розробників та здатна надавати відмінну технічну підтримку по всьому світу. Завдяки стабільним довгостроковим постачанням продукції та високоякісному виробництву на Тайвані, Transcend активно просувається вперед, створюючи нові прогресивні та надійні рішення для зберігання даних.

Це цікаво:   AMD анонсує мобільні процесори серії Ryzen PRO 7040 для бізнесу

Твердотільні накопичувачі Transcend із SLC-режимом:

ІнтерфейсФорм-факторПродуктЄмність
NVMe PCIe Gen4 x4M.2 2280MTE560I80 ГБ – 640 ГБ
SATA III 6 Гбіт/сM.2 2280MTS260I40 ГБ – 640 ГБ
SATA III 6 Гбіт/сM.2 2242MTS210I40 ГБ – 320 ГБ
SATA III 6 Гбіт/сM.2 2242MTS200I20 ГБ – 320 ГБ
SATA III 6 Гбіт/с2.5”SSD550I40 ГБ – 640 ГБ
SATA III 6 Гбіт/сmSATAMSA520I40 ГБ – 320 ГБ

На вбудовані твердотільні накопичувачі Transcend поширюється трирічна обмежена гарантія.


Новини IT » Hardware » Твердотільні накопичувачі Transcend із SLC-режимом: висока надійність за чудовою ціною

Опубліковано


Останні новини IT: