AUTO.RIA перезапустив онлайн-автоцентр для купівлі нових авто

AUTO.RIA перезапустив онлайн-автоцентр для купівлі нових авто

Український маркетплейс AUTO.RIA представив оновлений онлайн-автоцентр для придбання нових авто. Продукт отримав як редизайн, так і ряд нових функцій і можливостей.

AUTOCENTER AUTO.RIA – e-commerce-продукт, перший в Україні мультибрендовий автосалон у смартфоні. Нове авто можна обрати повністю у форматі онлайн, замовити доставку, забрати у точці видачі або ж пройти тест-драйв.

Нагадаємо, восени 2022 року AUTO.RIA вперше представив власний онлайн-автоцентр AUTOCENTER AUTO.RIA. 

Що змінилося

AUTOCENTER AUTO.RIA оновив дизайн, покращив UX/UI, завдяки чому став легшим у користуванні. Вдосконалено функцію пошуку, додано розділ зі спеціальними пропозиціями від партнерів. Також інтегровано блок «Мій ідеальний автомобіль», який сприяє вибору автомобіля за ключовим призначенням: для сім’ї, для міста, для подорожей, для бездоріжжя і таке інше.

Що нового пропонує AUTOCENTER AUTO.RIA

Наразі AUTOCENTER AUTO.RIA пропонує авто від понад 30 популярних автомобільних брендів в одному онлайн-шоурумі, а це понад 130 авто в модельному ряді. Окрім того, онлайн-автоцентр має понад 80 точок видачі у 16 містах України.

Серед популярних функцій AUTOCENTER AUTO.RIA: персональний підбір авто незалежним експертом; можливість адресної доставки; варіанти фінансування на вибір; бронювання обраної моделі авто; можливість тест-драйву; наявність фото інтер’єру у форматі 360; ASMR-відео, які дозволяють «відчути» авто та інше.

AUTO.RIA — маркетплейс для продажу та придбання перевірених авто, продукт української ІТ-компанії RIA.com. Є частиною міжнародної компанії RIA.com Marketplaces OÜ, що створена українцями. Наразі маркетплейс має вебсайт та застосунок для пристроїв на базі iOS та Android.

Це цікаво:   Монополізація телеком-ринку відкладається

Новини IT » Інтернет » AUTO.RIA перезапустив онлайн-автоцентр для купівлі нових авто

Опубліковано


Останні новини IT: