Інтерактивна гра допомагає збирати допомогу для України

Інтерактивна гра допомагає збирати допомогу для України

Наприкінці березня 2022 року розробники з благодійного фонду Паляниця створили гру “Musk vs Putin”. Креативне рішення з’явилось після допису Ілона Маска в Twitter з викликом путіна на двобій. 

“На сьогодні в Musk vs Putin пограли близько 60 тисяч осіб. Про нас зробила твіт журналістка, на яку підписано 50К людей в Twitter, і навіть сам Маск. Вона пише для Tesla. Після цього твіту в гру прийшли американці”, – коментує Михайло Моргулець, marketing manager і волонтер благодійного фонду Palianytsia.


Основна мета гри – залучити додаткові пожертви для фонду, який займається гуманітарними потребами: закуповує аптечки і медикаменти, формує сухпайки та організовує логістику гуманітарної допомоги. Так, після проходження гри на екрані з’являється пропозиція переказати кошти у фонд “Паляниця”. 

З початку повномасштабної війни росії проти України, фонд зібрав $1,3 мільйона. Також криптобіржа Binance зробила щедрий донат в крипті  на суму  $500К, що стало значним внеском для закупівлі продуктів та медикаментів для допомоги постраждалим українцям. Перші 4500 з 2000 сухпайків та 820 з 4480 аптечок вже в дорозі до прифронтових міст. 

Довідка 

Благодійний проєкт Паляниця, заснований підприємцями України за підтримки Благодійного фонду “LITTERARUM CUPIDUS” та провадить свою діяльність з перших днів війни 2022 року. Основними та постійними партнерами фонду є Львівська обласна адміністрація, Український католицький університет, meest.es, nahkauf.de, Binance Charity, Gitcoin, Everstake.

Це цікаво:   Захистіть свою гру: убезпечення від перебоїв та стрибків електроенергії для геймерів

Новини IT » Інше » Інтерактивна гра допомагає збирати допомогу для України

Опубліковано


Останні новини IT: