Mastercard відкриває для українських підприємців програму спеціальних пропозицій Easy Savings

Mastercard відкриває для українських підприємців програму спеціальних пропозицій Easy Savings

Компанія Mastercard відкриває українським підприємцям доступ до безплатної програми знижок та спеціальних пропозицій Mastercard Easy Savings®. Держателі бізнес-карток Mastercard зможуть скористатися майже сотнею унікальних пропозицій на послуги й сервіси від партнерів програми – провідних світових компаній та брендів. Програма покликана підтримати українських підприємців, розширити для них можливості в бізнесі та сприяти зростанню й розвитку їхньої справи.

Mastercard Easy Savings — це простий та зручний спосіб заощадити на бізнес-витратах: від поточних бізнес-потреб, сервісів для ефективної професійної діяльності до ділових подорожей. Наразі на платформі налічуються пропозиції у десяти категоріях: маркетинг, онлайн-сервіси, HR і навчання, безпека, клієнтська підтримка, логістика, ділові подорожі, офісне забезпечення та продуктивність. Зокрема, це знижки та спеціальні пропозиції від таких провідних міжнародних компаній як Google, Microsoft, Meta, DocuSign, Adobe, Shopify, Pixlr, British Council, Harvard Business Review тощо. Незабаром перелік оферів також буде поповнюватись і пропозиціями від локальних партнерів.

Участь у програмі Mastercard Easy Savings є безплатною. Ще однією з переваг платформи є простота та зручність: аби скористатися пропозиціями партнерів, достатньо мати активну бізнес-картку Mastercard від будь-якого українського банку.

Щоб отримати пропозиції від партнерів програми, необхідно:

  1. Пересвідчитись, що на сайті програми обрано регіон Україна та українська мова. 
  2. Обрати пропозицію серед доступних категорій.
  3. Ввести перші вісім цифр картки Business Mastercard® та скористатися пропозицією.

Щоби переконатися, що ваша бізнес-картка Mastercard відповідає вимогам програми, ви можете зв’язатися з банком, який видав вашу картку.

Запуск програми став ще одним кроком компанії Mastercard на підтримку українських підприємців. Протягом багатьох років Mastercard активно підтримує український малий і середній бізнес, запускаючи спеціалізовані фінансові продукти, сервіси та ініціативи, які допомагають у розвитку і масштабуванні бізнесу, зокрема завдяки сучасним платіжним технологіям. Компанія виступає багаторічним партнером Міністерства цифрової трансформації України у розвитку онлайн-порталу Дія.Бізнес, а також офлайн-центрів в Україні та за кордоном. Крім того, Mastercard реалізує низку ініціатив з банками-партнерами, метою яких є підтримка українських підприємців через надання фінансових, консультаційних та освітніх можливостей. Також компанія запускає власні проєкти, як-от акселераційна програма Start Path Ukraine, що була розроблена спеціально для підтримки українських фінтех-стартапів.  

Це цікаво:   Оголошено дату релізу Corsairs Legacy

Новини IT » Інше » Mastercard відкриває для українських підприємців програму спеціальних пропозицій Easy Savings

Опубліковано


Останні новини IT: