Рішення Fiber to the Room (FTTR) компанії Huawei отримало нагороду за інновації у сфері мережевого доступу

Міжнародна телекомунікаційна медіакомпанія Total Telecom провела 24-ту щорічну церемонію нагородження премією World Communication Awards (WCA) в Лондоні. У межах цього заходу рішення Fiber to the Room (FTTR) компанії Huawei отримало нагороду Access Innovation Award за інновації у сфері мережевого доступу.

communication award

Рішення FTTR від Huawei нагороджено премією Access Innovation Award на WCA

Інноваційне рішення FTTR від Huawei для дому, а також малого і середнього бізнесу забезпечує мережевий доступ із надвисокою пропускною здатністю, наднизькою затримкою, безшовним роумінгом Wi-Fi та пропонує інтелектуальне самообслуговування мережі Wi-Fi. Сьогодні вже 86 операторів у Китаї випустили комерційні пакети на основі цього рішення, яке обслуговує мільйони домогосподарств. FTTR також було введено в комерційну експлуатацію більш ніж 20 операторами за межами Китаю, що свідчить про його визнання як міжнародними провайдерами, так і користувачами широкосмугового доступу.

Рішення Huawei FTTR розроблено на основі повністю оптичної мережевої архітектури типу «точка-багатоточка» (P2MP). Huawei FTTR підтримує надшироке покриття до 17 точок доступу Wi-Fi 6 у домашніх сценаріях, забезпечує гігабітну швидкість зв’язку Wi-Fi 6 і безшовний роумінг Wi-Fi без переривання сервісу. Окрім того, Huawei FTTR забезпечує одночасний доступ до 128 смарт-терміналів, закладаючи повністю оптичну основу для розумних будинків. У сценаріях для малого та середнього бізнесу можна розгорнути 32 точки доступу Wi-Fi 6, створюючи глобальні ультрагігабітні мережі. До того ж підтримується 300 одночасних підключень й оптичних PoF-кабелів, що закладає міцне підґрунтя для цифрової трансформації підприємств. Завдяки вбудованій інтелектуальній платформі з експлуатації і технічного обслуговування iMaster NCE, а також додаткам користувача, Huawei FTTR реалізує візуалізацію топології, автоматичне управління мережею та швидку оптимізацію в домашніх умовах і сценаріях для малого та середнього бізнесу.

Це цікаво:   Ще два населені пункти Київщини на зв’язку за допомогою Starlink

Рішення FTTR від Huawei стало вибором номер один для операторів, які прагнуть надавати гігабітні широкосмугові та мережеві послуги. Воно надає користувачам доступ до преміальних і стабільних ультрагігабітних мереж Wi-Fi, переосмислюючи їхній користувацький досвід, і водночас допомагає операторам збільшити середній дохід від абонента (ARPU). Рішення Huawei FTTR допомогло операторам у Шаньдуні, Цзянсу, Пекіні та Шанхаї отримати нагороди на першому конкурсі інновацій у галузі оптичних гігабітних мереж Guanghua Cup. До того ж China Unicom отримав нагороду «Провідний оператор для підключеного розумного будинку» на Міжнародному форумі мобільного широкосмугового доступу-2022 (BBWF) за інноваційне оптичне широкосмугове рішення та сервіси на базі Huawei FTTR.

Huawei продовжуватиме збільшувати інвестиції у сферу досліджень і нових розробок. Поєднуючи технології і практичний досвід, компанія Huawei постійно вдосконалюватиме можливості рішення FTTR, аби допомогти операторам побудувати преміальні широкосмугові мережі для будинків, малих і середніх підприємств. Завдяки інноваційному рішенню FTTR Huawei відкриє нові цифрові можливості для кожного домогосподарства та підприємства.


Новини IT » Прес-релізи » Рішення Fiber to the Room (FTTR) компанії Huawei отримало нагороду за інновації у сфері мережевого доступу

Опубліковано


Останні новини IT: