Huawei визнано «Найкращим роботодавцем 2023» у Європі

Huawei визнано «Найкращим роботодавцем 2023» у Європі

Згідно з даними міжнародної організації Top Employers Institute («Інститут найкращих роботодавців»), четвертий рік поспіль компанію Huawei визнано «Найкращим роботодавцем у Європі» у 10 західноєвропейських країнах, зокрема у Бельгії, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Нідерландах, Португалії, Іспанії, Швейцарії і Великій Британії.

Програма Top Employers Institute сертифікує організації, для яких їхні співробітники є найвищим пріоритетом завдяки винятковому підходу до роботи з персоналом. Сертифікація відбувається на базі результатів дослідження найкращих HR-практик. Це дослідження охоплює 6 HR-сфер і 20 тем, що включають кадрову стратегію, робоче середовище, залучення талантів, навчання, різноманітність та інклюзію, добробут тощо.

«Ми пишаємося офіційним визнанням від Top Employers Institute, — говорить Джиммі Тіан (Jimmy Tian), віцепрезидент HR-департаменту Huawei у Західній Європі. — Huawei шукає в людях унікальну цінність і взаємодіє з ними різними шляхами. Всі ці зусилля є свідченням відданості та внеску компанії у розвиток і здорове майбутнє цифрової економіки Європи».

«Виняткові часи виявляють найкраще у людях та організаціях. І ми бачимо це у нашій цьогорічній програмі сертифікації Top Employers Institute, яка демонструє виняткові результати продуктивності найкращих роботодавців. Вони завжди виявляють турботу про добробут і розвиток своїх працівників, підтримуючи таким чином ринок праці. Ми радо анонсуємо і відзначаємо «Найкращих роботодавців 2023», орієнтованих на своїх співробітників», — коментує Девід Плінк (David Plink), гендиректор Top Employers Institute.

Загалом програма Top Employers Institute сертифікувала й відзначила 2 052 найкращих роботодавців у 121 країні на п’яти континентах.

Про «Хуавей Україна»

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія прагне відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним, для кожної людини, оселі та організації. Компанія вкладає значні кошти в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 197 000 співробітників у більше ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують 3 мільярди людей в усьому світі.

Це цікаво:   Україна отримала нових фахівців з data science від школи Vodafone Big Data Lab

Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами з екосистем ми створюємо довгострокову цінність для наших клієнтів, прагнемо розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяємо впровадженню інновацій в організаціях усіх форм і розмірів.

Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року (www.huawei.ua). Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. В Україні компанія започаткувала соціальне партнерство для безбар’єрності у цифровому світі: створено перший україномовний мобільний застосунок Digital Inclusion для комунікації, розвитку мовлення та соціалізації людей, для яких вербальна комунікація неможлива (https://dimobi.org.ua/ua/about). Протягом усього 2022 року компанія разом із партнерами проводить комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні та розвиває екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.ua.


Новини IT » Прес-релізи » Huawei визнано «Найкращим роботодавцем 2023» у Європі

Опубліковано


Останні новини IT: