SMART розширює присутність на українському ринку

Компанія SMART Technologies Inc. оголосила, що в київських школах уже встановлено понад 1 тис. інтерактивних дошок SMART Board™. Досягнення такого рівня є свідченням того, що щонайменше дві інтерактивні дошки SMART Board встановлено в кожній загальноосвітній школі м. Києва, а в деяких школах ця цифра досягає восьми.

Монтаж інтерактивних дошок SMART Board у школах м. Києва та технічну підтримку здійснює офіційний дистриб’ютор компанії SMART в Україні – компанія “ЛИТЕР”. Більш ніж 3 тис. вчителів інформатики та філологів пройшли підготовку, що дає їм змоги розробляти власні інтерактивні уроки, заохочувати та долучати до навчального процесу дедалі більше учнів та ділитися своїм досвідом з колегами.
 
“Інтерактивна дошка SMART Board сприяє підвищенню рівня знань моїх учнів, – говорить Людмила Федоренко, вчитель української мови та літератури ліцею №100 “Поділ” м. Києва. – Це дуже корисно і значно полегшує моє життя. Вона також допомагає мені утримувати увагу учнів, стимулює їхнє бажання навчатися з ентузіазмом”.


“У всьому світі вчителі використовують більше інтерактивних дошок SMART Board, ніж інтерактивних дошок інших виробників узятих разом, – говорить Ненсі Ноултон, президент і генеральний директор компанії SMART. – Рішення київської влади у сфері освіти встановити продукцію компанії SMART демонструє її прагнення задовольняти потереби молодого покоління, що живе в ногу з прогресом”.

Це цікаво:   Vodafone Україна та Благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» запустили короткий номер 88099 для збору благодійних внесків на забезпечення медичним обладнанням військових госпіталів

Новини IT » Прес-релізи » SMART розширює присутність на українському ринку

Опубліковано


Останні новини IT: