Сталість та цифровізація: Eaton розширює співпрацю з Microsoft у сфері інтерактивної технології безперебійного живлення

Сталість та цифровізація: Eaton розширює співпрацю з Microsoft у сфері інтерактивної технології безперебійного живлення

Спільна робота задля енергетичного переходу та надання клієнтам можливості досягти цілей сталого розвитку.

Eaton, компанія з інтелектуального управління електроенергією, повідомила, що посилить співпрацю з Microsoft для поширення своєї технології безперебійного живлення EnergyAware у ключових сегментах у всьому світі. Це частина нової стратегічної угоди між Eaton і Microsoft, спрямованої на розвиток галузі, включно з цифровою трансформацією, сталістю та енергетичним переходом.

Ключовим елементом домовленостей між компаніями є інтеграція власної технології ДБЖ EnergyAware від Eaton в проєкти Microsoft. Основна функція ДБЖ полягає в забезпеченні резервного живлення для критично важливих систем і об’єктів, а також їх захисту від перебоїв у мережі або проблем з якістю електроенергії. Завдяки тісній співпраці протягом кількох років Eaton і Microsoft додали цифрові можливості до ДБЖ, що дозволяє використовувати його як розподілений енергетичний ресурс для підтримки мереж з високим рівнем генерації відновлюваної енергії.

Це дозволить створити нове покоління інтерактивних центрів обробки даних, у тому числі під керівництвом Microsoft, для підтримки електричних мереж з наданням послуг зберігання енергії. Адже це можливість для дата-центрів монетизувати недовикористані активи, наприклад, забезпечуючи зберігання енергії та надаючи послуги з балансування мережі. Цього потребуватимуть оператори мереж, оскільки відновлювані потужності збільшуються, а мережа втрачає інерцію, пов’язану з виробництвом викопного палива. 

 «Інтерактивний ДБЖ допомагає декарбонізувати енергію на рівні мережі, а це означає, що його переваги щодо стійкості виходять за межі центрів обробки даних. Це змінює підхід до управління енергією в рамках загального впливу дата-центрів на довкілля» — пояснив Крейг МакДоннел, старший віцепрезидент і генеральний менеджер підрозділу Energy Transition and Digital в Eaton.

«Інтерактивний центр обробки даних з мережею – це той, де розгалужена електрична система функціонує водночас для захисту ІТ-даних та програм клієнтів і для надання цінних електричних послуг оператору мережі. Їх важливість зростатиме для допомоги мережам впоратися з високими рівнями джерел відновлюваної енергії», — додав Шон Джеймс, директор відділу досліджень центрів обробки даних Microsoft.

Це цікаво:   Ефективна реклама в Telegram: як UAMASTER максимізує ваші прибутки

Про компанію Eaton

Eaton — це інтелектуальна компанія з управління електроенергією, діяльність якої спрямована на покращення якості життя та захист довкілля в усьому світі. Ми прагнемо правильно вести бізнес, стабільно працювати та допомагати нашим клієнтам керувати електроенергією ─ сьогодні й у майбутньому. Використовуючи глобальні тенденції посилення електрифікації та цифровізації, ми прискорюємо перехід планети на відновлювані джерела енергії, допомагаємо розв’язувати нагальні проблеми управління електроенергією та робимо найкраще для наших зацікавлених сторін і всього суспільства.

Заснована в 1911 році, компанія Eaton котирується на біржі NYSE майже століття. Наш прибуток склав 19,6 мільярда доларів у 2021 році. Ми обслуговуємо клієнтів у понад 170 країнах. Додаткова інформація на вебсайті. Слідкуйте за нами в Twitter і LinkedIn.


Новини IT » IT Бізнес » Сталість та цифровізація: Eaton розширює співпрацю з Microsoft у сфері інтерактивної технології безперебійного живлення

Опубліковано


Останні новини IT: