Google нагадує про необхідність переходу на Google Analytics 4

Google нагадує про необхідність переходу на Google Analytics 4

З 1 липня 2023 року стара версія Google Analytics (Universal Analytics) перестане працювати. Але Google рекомендує не відкладати міграцію на останній момент і перейти на Google Analytics 4 в березні.

Google Analytics 4 (GA4) є новою версією аналітичної платформи Google, яка замінює попередню версію – Universal Analytics. Деякі з переваг GA4 у порівнянні з Universal Analytics:

  1. Покращені можливості зі збору даних: GA4 використовує більш потужний алгоритм зі збору даних, що дозволяє отримувати більш повну і точну інформацію про відвідувачів вашого сайту або додатку.
  2. Нові можливості зі збору даних: GA4 надає нові можливості зі збору даних, такі як збір даних з додатків, збір даних зі сторонніх платформ та збір даних з пристроїв Інтернету речей (IoT).
  3. Покращена інтеграція з Google Ads: GA4 надає більш точну інформацію про ефективність вашої рекламної кампанії в Google Ads, дозволяючи вам краще розуміти вплив вашої реклами на поведінку відвідувачів.
  4. Покращена інтеграція з Google BigQuery: GA4 може автоматично експортувати ваші дані в BigQuery, що дозволяє аналізувати ваші дані в реальному часі та створювати звіти на основі більш широкого набору даних.
  5. Більш потужні можливості аналітики: GA4 надає більш потужні можливості аналітики, такі як відслідковування підписки на електронні листи та покупок, а також більш детальну аналітику користувацьких сеансів та поведінки відвідувачів.
  6. Підтримка майбутнього розширення: GA4 було створено з урахуванням майбутнього розширення, що дозволяє Google додавати нові можливості та функції в майбутньому.

Якщо вам потрібне професійне налаштування Google Analytics 4, зверніться в digital агенцію UAMASTER. Ця агенція вже понад 15 років надає послуги по веб-аналітиці та має великий досвід налаштування GA4 для різних типів сайтів.

Це цікаво:   Спецпропозиція від Tet на безкоштовне користування хмарними ресурсами триває

Новини IT » IT Бізнес » Google нагадує про необхідність переходу на Google Analytics 4

Опубліковано


Останні новини IT: