Чим насправді відрізняються власники iPhone та Android-смартфонів

Чим насправді відрізняються власники iPhone та Android-смартфонів

Аналітики Vodafone знайшли характерні особливості та розбіжності поведінки столичних власників топових iOS- та Android-смартфонів. Аналізували звички і вподобання користувачів Apple iPhone 11 Pro Max, 11 Pro та 11, Apple iPhone XR , XS та XS Max та порівняли їх зі звичками користувачів Samsung Galaxy Note 10 та 10 Plus, Samsung Galaxy S10, S10e та S10 Plus, Huawei P30 та P30 Pro, а також Xiaomi Mi 9T Pro.

Довше vs інтенсивніше

Користувачі найдорожчих смартфонів на базі Android використовують 148 МБ на день. Їхні візаві на iPhone-ах завантажують в середньому 300 МБ щодня. Вдвічі більше – 1:0 на користь яблучників.

Водночас, яблучники менше часу на місяць проводять в популярних додатках, ніж адепти Android – на 6 днів менше в Instagram, на 5 днів менше у Facebook, майже на 3 дні менше слухають музику онлайн і дивляться відео на YouTube. Як вони при цьому встигають витрачати вдвічі більше трафіку – залишається загадкою. За гіпотезою аналітиків Vodafone, користувачі iPhone віддають перевагу більш важкому відео-контенту, навіть під час спілкування в месенджерах та соціальних мережах, а також витрачають багато трафіку на перегляд відео на інших ресурсах. Будемо вважати це перемогою власників Android-смартфонів – 0:1.

Де їх знайти

Якщо ви хочете познайомитись з власниками iPhone, краще шукати їх в кінотеатрах мережі Multiplex. Натомість столичні власники Android-смартфонів більше люблять Планету Кіно. В цілому кіно більше люблять користувачі iOS-смартфонів – майже вдвічі більше з них користуються послугами кінотеатрів. Невелика перевага iOS над Android і серед відвідувачів ТРЦ – 59,7% проти 44,1%. Тут вподобання співпадають – обидві категорії користувачів найбільше люблять проводити час в ТРЦ «Ocean Plaza» і ТРЦ Гулівер. Чи вважати це перемогою – вирішуйте самі.

Хто більше подорожує

Це цікаво:   Перейти з передплати на контракт можна за кілька хвилин у My Vodafone

Data аналітики Vodafone не тільки знають, що ви зробили минулого літа, точніше, які країни відвідали. Вони можуть передбачити, коли ви заплануєте наступну подорож. У виборі країн для подорожей смаки прибічників iOS- та Android-смартфонів також трохи різняться. Обидві категорії найчастіше відвідували Туреччину, Польщу та Італію, а от далі їхні шляхи розійшлись. Користувачі iPhone також активно подорожували до Іспанії та Німеччини, а власники смартфонів на базі Android їздили в Росію та Угорщину.

Цього літа за кордон виїжджали більше власників топових моделей на базі iOS, ніж Android: 46% проти 38%. Також вони швидше за все знов опиняться за кордоном у найближчі два місяці: 41% проти 25%. Знов 1:0 на користь iOS.

В метро чи за кермом

Нічия для тих, хто за кермом або на метро. Половина користувачів як iOS, так і Android пересуваються містом на автомобілі, решта обирають інші види мобільності. 1:1.

Секрети домашніх тварин

Ви могли утриматись і не запостити фото свого котика – хоча, навряд чи таке можливо – та аналітики Vodafone все одно знайшли вас, орієнтуючись на поведінку в інтернеті, ваші пересування містом та ще з десяток секретних параметрів. Серед користувачів останніх iPhone котолюбів та поціновувачів інших домашніх улюбленців в Києві виявилось 11,6%, в той час як лише 8.2% киян вже завели собі не тільки топовий смартфон на базі Android, але й домашнього улюбленця. Тут теж 1:0 на користь прихильників iPhone.

Загальний рахунок 5:3. Продовжуємо спостереження.


Новини IT » Прес-релізи » Чим насправді відрізняються власники iPhone та Android-смартфонів

Опубліковано


Останні новини IT: