«День кар’єри в IT»: «Хуавей Україна» запропонувала студентам нові можливості під час ярмарку вакансій у ДУІКТ

«День кар’єри в IT»: «Хуавей Україна» запропонувала студентам нові можливості під час ярмарку вакансій у ДУІКТ

15 травня 2024 року «Хуавей Україна» взяла участь у ярмарку вакансій «День кар’єри в IT», організованому Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ). Відвідувачі заходу ознайомилися із ексклюзивними пропозиціями щодо стажування та подальшого працевлаштування у компанії. Таким чином, студенти останніх курсів можуть отримати роботу своєї мрії та поєднувати її із навчанням.

Випробувати свої здібності мають змогу студенти III-V курсів, які здобувають вищу освіту за спеціальностями у сферах IT і телекомунікацій. Для цього кандидати повинні продемонструвати високий рівень знань з основних технічних предметів і англійської мови. Разом із матеріалами щодо побудови кар’єри в «Хуавей Україна» компанія показала на ярмарковому стенді, як працює новітнє телекомунікаційне обладнання: маршрутизатор і точка доступу до 5G-мережі, що ідеально підходять для організації мобільного офісу із власним безперебійним Wi-Fi.

«Ми вдячні ДУІКТ за запрошення на ярмарок вакансій, який проводиться, мабуть, уперше за два роки. Наші провідні інженери й інші фахівці радо ознайомлять студентів із доступними програмами стажування і нашими продуктами. Усі охочі дізнаються, як влаштована робота компанії та що передбачає процес стажування. Також ми поділимося інформацією про фірмові онлайн-курси, де кандидати зможуть самостійно під’єднуватися до наших серверів та проходити навчання з підвищення кваліфікації», — сказав Володимир Білавказаступник директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».

На заході ректор ДУІКТ Володимир Шульга відзначив «Хуавей Україна» як постійного партнера університету із запровадження освітніх ініціатив особливою подякою за плідну багаторічну співпрацю та сприяння у підготовці висококваліфікованих працівників у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

«Сьогодні в ДУІКТ відбувається визначна подія, спрямована на працевлаштування наших студентів. Долучитися до неї ми запросили багато компаній зі сфер ІТ, телекомунікацій та кіберзахисту. І однією з них є «Хуавей Україна», яка найбільш активно задіяна у працевлаштуванні наших студентів: запрошує їх до проходження практики й стажування, бере участь у різних хакатонах тощо. Все це спрямовано на те, щоб студенти знайшли своє місце під сонцем, були успішно працевлаштовані й отримали гідну посаду в успішній компанії», — додала Каміла Сторчак, завідувачка кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем ДУІКТ.

Це цікаво:   Mastercard: шість із десяти безконтактних оплат в Україні – це цифрові оплати гаджетами з NFC

За останні роки у межах партнерства «Хуавей Україна» ініціювала низку проєктів, важливих для розвитку галузі та освіти майбутніх фахівців, таких як Huawei ICT Academy, «Насіння для майбутнього», програма дуальної освіти. Також компанія співпрацює з університетом, надаючи серверне обладнання для проведення лабораторних і практичних робіт, матеріальну допомогу для оснащення кафедри інженерії та програмного забезпечення автоматизованих систем і підтримуючи студентів ДУІКТ, які представляють Україну на профільних міжнародних заходах.


Новини IT » Прес-релізи » «День кар’єри в IT»: «Хуавей Україна» запропонувала студентам нові можливості під час ярмарку вакансій у ДУІКТ

Опубліковано


Останні новини IT: