Поєднання секторів, енергетичний перехід та електромобілі: погляд Eaton на енергетичну кризу Європи через перспективу електроенергії

Поєднання секторів, енергетичний перехід та електромобілі: погляд Eaton на енергетичну кризу Європи через перспективу електроенергії

Більш ефективне використання електроенергії є логічною відповіддю на енергетичну кризу Європи. Поєднання енергії в акумуляторах електромобілів з електроенергією, необхідною для будівель, є хорошим способом і технологія вже існує, то чому її впровадження є таким повільним?

Вірогідно, власники електромобілів не усвідомлюють фундаментальної ролі, яку вони можуть відігравати, і, навіть якби й розуміли, необхідна інфраструктура для реалізації цієї технології недоступна. І дарма, адже коли енергія може перетікати між електромобілями та будівлями, вона потрапляє саме в те місце і в той час, де та коли вона найбільше потрібна, а не зберігається в батареях, які з часом розрядяться.

Це також величезна можливість. Тисячі електромобілів щотижня замінюють транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння на дорогах світу. BloombergNEF, який проводить спеціалізоване дослідження в цьому секторі, передбачив, що глобальні продажі плагін-автомобілів зростуть з 6,6 мільйона у 2021 році до 20,6 мільйона у 2025 році. 

Зниження страху блекауту

Структура галузі виробництва електроенергії заснована на односторонньому потоці електроенергії від великих електростанцій, які працюють переважно на газі, вугіллі або ядерному паливі. Відновлювані джерела енергії в комерційному масштабі, такі як вітер і сонце, змінюють статус-кво, але не настільки, щоб найближчим часом замінити традиційні.

Ми використовуємо електроенергію для тисяч різноманітних потреб, і тому європейські уряди так стурбовані можливістю її відключення, якщо генерувальні компанії не зможуть отримати достатньо газу цієї зими. З економічними та політичними наслідками може бути важко впоратися.

Уряди світу не хочуть розглядати питання, чи повинні промислові, комерційні чи житлові споживачі енергії нести тягар потенційного дефіциту, але багато хто вже опрацьовує варіанти нормування електроенергії та контрольованих відключень пізніше цього року.

Ефективніше використання доступної енергії може зменшити напругу. Використовуючи місткість для накопичення енергії в батареях електромобілів та інших системах, наприклад, джерелах безперебійного живлення, можна зменшити дефіцит енергії та водночас викиди вуглецю.

Це цікаво:   Salvador Technologies Secures Investment from Deutsche Telekom

Розуміння поєднання секторів

Тип налаштувань, який з’єднує електромобілі з будівлями, відомий як секторне з’єднання. Це підхід, який також може включати відновлювану енергію з таких активів: сонячні панелі або теплові помпи, вбудовані в будівлі. Відновлювана енергія, вироблена на місці, може використовуватися в будинку, зарядними пристроями для електромобілів, підключеними до нього, або продаватися в національній мережі, щоб допомогти збалансувати попит і пропозицію. Можлива комбінація всіх трьох з програмним забезпеченням, що оптимізує потоки енергії.

Зв’язок секторів добре зрозумілий в електротехнічній промисловості, але менш відомий споживачам, оскільки він передбачає активне управління електроенергією. Це може бути ще однією причиною повільного впровадження підходів, заснованих на поєднанні секторів. Ми знайомі лише з пасивним споживанням енергії.

Зберігання енергії

Децентралізована енергетична модель (тип, який стане важливим для декарбонізації) передбачає безліч двосторонніх потоків енергії. Насправді було введено новий термін – просьюмер (prosumer)  для опису того, як підприємства, домогосподарства та окремі люди вироблятимуть і споживатимуть енергію та торгуватимуть нею з мережею.

Цей тип системи є дуже гнучким і максимально ефективним. Синхронізуючи потоки енергії, він робить електроенергію доступною.

Щоб децентралізація працювала добре, потрібна більша місткість накопичувача енергії, як в батареях у будівлях, так і в батареях електромобілів, які підключаються до будинків через зарядні пристрої. Мережі знадобиться накопичувальна місткість, щоб керувати зростальними обсягами переривчастої та змінної електроенергії, що надходить від комерційних вітрових і сонячних електростанцій, а також «до і від» споживачів.

Цифровізація

Безсумнівно, ці енергетичні потоки є складними. Цифровізація є чинником. Цифрові технології дозволять навіть найменшим споживачам енергії брати участь в енергетичних ринках за умови, що правила та норми дозволять їм.

Те, як ми виробляємо, зберігаємо, використовуємо, керуємо та оплачуємо електроенергію, у майбутньому буде здійснюватися цифровим способом, що означатиме, що споживачі отримають більше контролю, але також візьмуть на себе більше ризику.

Це цікаво:   Підтримка екології та зниження витрат на електроенергію: програмне забезпечення для бізнесу Intelligent Power Manager від Eaton

Те, як уряди вирішать зробити повернення інвестицій у гнучкі технології привабливими, і наскільки вони допоможуть споживачам керувати ризиками, визначить, наскільки успішним буде енергетичний перехід. Урядова політика також може пом’якшити кризу енергопостачання в Європі шляхом запровадження моделей постачання та споживання енергії, які відповідають довгостроковій декарбонізації.

Роль електромобілів

Тож яку роль електромобілі можуть відіграти саме зараз? Все зводиться до батарейок. Енергію від електромобілів, які стоять на стоянці протягом будь-якого періоду, можна з користю відправляти в сусідні будівлі для негайного використання, а транспортні засоби заряджати пізніше, коли це буде потрібно. Водії електромобілів (просьюмери, prosumers) можуть стягувати плату за цю послугу.

Це потенційно корисно: по-перше, адже могло б більш рівномірно розподілити попит на національні мережі шляхом згладжування піків попиту збоку будівель, а по-друге, це може допомогти власникам будинків створити надійне бізнес-обґрунтування для встановлення зарядних пристроїв для електромобілів, використання відновлюваних джерел енергії та зберігання енергії, таким чином ставши споживачами для торгівлі енергією з водіями електромобілів, мережею. У цьому сценарії очевидна гнучкість і множинність двосторонніх потоків енергії, використовується вся доступна енергія, а введення відновлюваних джерел енергії максимізовано.

Враховуючи поточні труднощі Європи з постачанням традиційного палива та її амбіції щодо декарбонізації, цифровізація та децентралізація є реалістичним, хоча й складним, шляхом, яким слід йти зараз і бути готовими до майбутнього. Безумовно, це варіант, який уряди повинні розглянути.

Про компанію Eaton

Eaton — це інтелектуальна компанія з управління електроенергією, діяльність якої спрямована на покращення якості життя та захист довкілля в усьому світі. Ми прагнемо правильно вести бізнес, стабільно працювати та допомагати нашим клієнтам керувати електроенергією ─ сьогодні й у майбутньому. Використовуючи глобальні тенденції посилення електрифікації та цифровізації, ми прискорюємо перехід планети на відновлювані джерела енергії, допомагаємо розв’язувати нагальні проблеми управління електроенергією та робимо найкраще для наших зацікавлених сторін і всього суспільства.

Це цікаво:   Штучний інтелект та промисловість: які переваги надає ШІ для галузі?

Заснована в 1911 році, компанія Eaton котирується на біржі NYSE майже століття. Наш прибуток склав 19,6 мільярда доларів у 2021 році. Ми обслуговуємо клієнтів у понад 170 країнах. Додаткова інформація на вебсайті. Слідкуйте за нами в Twitter і LinkedIn.


Новини IT » Технології » Поєднання секторів, енергетичний перехід та електромобілі: погляд Eaton на енергетичну кризу Європи через перспективу електроенергії

Опубліковано


Останні новини IT: