ASUS AI PC – комп’ютер нової ери

ASUS AI PC – комп’ютер нової ери

На онлайн-презентації ASUS буде представлено перший ASUS AI PC, що поєднує в собі революційну обчислювальну потужність і ультрапортативний формфактор

ГОЛОВНЕ

  • Презентація ASUS AI PC. 20 травня 2024 року на онлайн-презентації ASUS буде представлено перший ноутбук ASUS AI PC.
  • Комп’ютер зі штучним інтелектом. Новий ноутбук здивує користувачів інноваційними функціями штучного інтелекту та неперевершеною продуктивністю.
  • Міцні партнерські відносини. На презентації виступлять представники партерів у розробці цього пристрою: компаній Qualcomm® і Microsoft.

Компанія ASUS анонсує презентацію «Next Level. AI Incredible.» («Новий рівень. ШІ неймовірний»), яка відбудеться 20 травня 2024 року о 21:00 за київським часом. На цій довгоочікуваній події, яка проходитиме виключно в режимі онлайн, буде представлено ультрапортативний ноутбук преміумкласу, який є першим комп’ютером ASUS лінійки ASUS AI PC – комп’ютерів нової ери зі штучним інтелектом. Цей ноутбук, створений ASUS у співпраці з компаніями Microsoft і Qualcomm, покликаний змінити саму суть комп’ютерних технологій. Він пропонує революційне покоління технологій штучного інтелекту, які відкривають нові горизонти в цифровому світі.

Новий ноутбук розпочинає епоху комп’ютерів ASUS AI PC, які долають традиційні обмеження, використовуючи передові можливості штучного інтелекту. Завдяки всебічній підтримці новітніх функцій штучного інтелекту від ASUS і Microsoft він пропонує персоналізовані можливості, пристосовані до індивідуальних потреб користувачів.

Під час презентації до співдиректора ASUS С.Й. Сю (S.Y. Hsu) приєднаються відомі спікери гігантів індустрії: Qualcomm і Microsoft. Разом вони нададуть безцінну інформацію про розробку комп’ютерів ASUS AI PC нового покоління, а також розкажуть про спільні зусилля, які привели до втілення цієї чудової інновації в життя.

Вже у червні, на виставці Computex 2024 у Тайбеї відвідувачі матимуть унікальну можливість ознайомитися з лінійкою ASUS AI PC та багатьма іншими новинками з перших рук. Не пропустіть цю унікальну подію. Приєднуйтеся до презентації ASUS і станьте свідком початку нової ери комп’ютерних технологій на https://www.asus.com/content/asus-ai-pc.

Це цікаво:   ASUS A3402WVA – 23,8-дюймовий моноблочний комп’ютер на новій апаратній платформі Intel®

Про компанію ASUS

ASUS є світовим лідером у галузі технологій, який пропонує найбільш інноваційні та інтуїтивні пристрої, компоненти та рішення, що надають неймовірні можливості та покращують життя людей у всьому світі. Завдяки команді з 5000 фахівців із досліджень і розробок, які працюють у штаті компанії, вона всесвітньо відома тим, що постійно переосмислює сучасні технології завтрашнього дня. ASUS отримує понад 11 нагород щодня за якість, інновації та дизайн, а також входить до переліку найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Fortune.


Новини IT » Технології » ASUS AI PC – комп’ютер нової ери

Опубліковано


Останні новини IT: