П’ять чудових USB-мікрофонів AMPLITANK K688 та AM8 представлені в Індії: мікрофони професійного рівня для подкастингу, звукозапису, ігор і стрімінгу

П’ять чудових USB-мікрофонів AMPLITANK K688 та AM8 представлені в Індії: мікрофони професійного рівня для подкастингу, звукозапису, ігор і стрімінгу

Компанія Fifine Microphone представила на індійському ринку два нових USB-мікрофони, а саме AMPLITANK K688 та AMPLIGAME AM8. Ці мікрофони професійного рівня призначені для забезпечення виняткової якості звуку, яка конкурує зі студійними стандартами. Давайте розглянемо їхні технічні характеристики та особливості.

Технічні характеристики мікрофонів AMPLITANK K688
Динамічний USB-мікрофон AMPLITANK K688 пропонує вражаючу якість звуку для подкастингу та звукозапису. Цей мікрофон витримує жорсткі умови використання і забезпечує адаптивність, дозволяючи йому працювати з рівнями звукового тиску до 130 дБ без спотворень. Завдяки кардіоїдній діаграмі спрямованості фоновий шум ефективно мінімізується, створюючи ідеальне середовище для запису.
AMPLITANK K688 забезпечує чистий і природний запис голосу, усуваючи необхідність в інтенсивній обробці шуму. Він оснащений інтерфейсом XLR для розширення звукового простору і вокального резонансу, в той час як підключення USB-C спрощує робочий процес запису, дозволяючи пряме підключення до комп’ютера. Зручні функції включають кнопку вимкнення звуку одним дотиком і вбудовану ручку посилення для усунення шумів і регулювання рівня звуку.

Моніторинг в реальному часі можливий через роз’єм для навушників, що дозволяє легко налаштувати мікрофон перед записом. Мікрофон поставляється з такими аксесуарами, як вітрове скло, протиударне кріплення, USB-кабель і адаптер. Основні технічні характеристики включають співвідношення сигнал/шум понад 75 дБ, а в комплект входить кабель USB-C до USB довжиною 8,2 футів (2,5 м) і перехідник з 5/8” на 3/8”. Якщо ви хочете дізнатися більше про реальні характеристики цього мікрофона, ви можете ознайомитися з нашим оглядом мікрофона Fifine AMPLITANK K688.

Технічні характеристики мікрофона Fifine AMPLIGAME AM8
AMPLIGAME AM8 USB – це мікрофон, спеціально розроблений для забезпечення виняткової якості звуку для ігор, потокового мовлення та відеозапису. Завдяки широкому діапазону частотних характеристик цей мікрофон забезпечує збалансоване відтворення звуку, створюючи ефект повного занурення для користувачів.

Це цікаво:   Огляд Google Pixel 8

Мікрофон AMPLIGAME AM8 має кардіоїдну діаграму спрямованості, яка ефективно усуває небажані позаосьові шуми і дозволяє захоплювати чистий і чіткий вокал. Інтерфейс XLR забезпечує сумісність з різним студійним обладнанням, що дозволяє гнучко використовувати його в різних сферах застосування.

Завдяки зручному USB-підключенню, AMPLIGAME AM8 забезпечує миттєвий запис і потокову передачу. Вбудована кнопка відключення звуку забезпечує легкий контроль конфіденційності під час використання. Крім того, мікрофон може похвалитися RGB-підсвічуванням, що дозволяє користувачам налаштувати атмосферу відповідно до їхнього комп’ютерного обладнання та створити захоплюючий візуальний досвід.

Моніторинг записів у реальному часі можливий через роз’єм для навушників, що дозволяє слухати і регулювати рівень звуку на льоту. Регулятор посилення дозволяє легко регулювати посилення мікрофона, забезпечуючи оптимальний рівень запису.

Основні характеристики ігрового USB-мікрофона AMPLIGAME AM8 включають тип мікрофона – динамічний мікрофон XLR/USB, діапазон частотних характеристик 50 Гц-16 КГц, кардіоїдну діаграму спрямованості, а також різні функції, такі як відключення звуку, RGB-кільце, моніторинг в реальному часі, регулювання гучності та посилення мікрофона. Мікрофон поставляється з чохлом на лобове скло і має різьблення 3/8” і 5/8” для різноманітних варіантів кріплення. USB-роз’єм забезпечує зручне підключення за принципом “підключи і працюй”.

Ціна та доступність
Динамічний USB-мікрофон FIFINE AMPLITANK K688 наразі пропонується за спеціальною стартовою ціною 5 990 рупій (MRP 8 990 рупій), а ігровий USB-мікрофон AMPLIGAME AM8 доступний за стартовою ціною 5 490 рупій (MRP 6 990 рупій). Ці мікрофони можна придбати безпосередньо на fifinemicrophone.in та Amazon.in.

Купити мікрофон в Україні можна на Soundmag.ua.


Новини IT » Hardware » П’ять чудових USB-мікрофонів AMPLITANK K688 та AM8 представлені в Індії: мікрофони професійного рівня для подкастингу, звукозапису, ігор і стрімінгу

Опубліковано


Останні новини IT: