Оперативна інформація Держспецзв’язку щодо захисту державних інформаційних ресурсів за період з 23 по 29 грудня 2020 року

Оперативна інформація Держспецзв’язку щодо захисту державних інформаційних ресурсів за період з 23 по 29 грудня 2020 року

Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 51 630 атак різних видів, що на 4% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість – це мережеві атаки прикладного рівня (96%) та атаки типу «Harvest Attack» (2%). Також зафіксовано і заблоковано 19 DDoS-атак, зокрема на вебресурси Офісу Президента України та Держспецзв’язку.

Система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 4 204 714 підозрілих подій, що на 27% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується підозрілого виконувального коду (6%).

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 2 985 кіберінцидентів, що на 18% менше, ніж попереднього тижня.

Переважна більшість опрацьованих інцидентів стосується недержавного сектору (близько 99%). Основна кількість інцидентів стосується розповсюдження ШПЗ (99%).

Держспецзв’язку звертається до всіх: в разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-телекомунікаційних систем просимо інформувати урядову команду реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Прес-служба Держспецзв’язку

Це цікаво:   Чому комплексна мережева кібербезпека є необхідною для критично важливої енергетичної інфраструктури?

Новини IT » Інтернет » Оперативна інформація Держспецзв’язку щодо захисту державних інформаційних ресурсів за період з 23 по 29 грудня 2020 року

Опубліковано


Останні новини IT: