Відбулася робоча зустріч керівного складу Держспецзв’язку з представниками Офісу Президента України

18 лютого 2021 року відбулася робоча зустріч керівного складу Держспецзв’язку з представниками Офісу Президента України на чолі із Заступником Керівника Офісу Президента України Романом Машовцем.

В рамках зустрічі Головою Служби представлено результати діяльності Держспецзв’язку в 2020 році та пріоритетні завдання на 2021 рік.

Р.Машовцем було наголошено на необхідності проведення заходів із реформування Служби з урахуванням кращого досвіду провідних країн світу щодо сучасних загальносвітових тенденцій розвитку спеціального зв’язку та захисту інформації.

Обговорено питання стосовно завершення розгортання Тренінгового центру кіберзахисту та можливості його відвідання Главою держави.

Також було проведено демонстрацію сучасних засобів спеціального зв’язку, технічного і криптографічного захисту інформації та рухомих засобів зв’язку.

Прес-служба Держспецзв’язку

Це цікаво:   Кібербезпека: а ви впевнені у захисті свого бізнесу?

Новини IT » Інтернет » Відбулася робоча зустріч керівного складу Держспецзв’язку з представниками Офісу Президента України

Опубліковано


Останні новини IT:

Це цікаво:    В Україні створюється «троянський кінь» - централізована система автоматичного блокування інтернет-ресурсів