Підготовчий курсу школи Vodafone Big Data Lab стартував онлайн попри блекаут

Підготовчий курсу школи Vodafone Big Data Lab стартував онлайн попри блекаут

Непроста ситуація з електроенергією, водопостачанням та зв’язком не змогла зменшити жагу українців до отримання нових знань у перспективній високотехнологічній галузі data science. Минулого тижня у школі Vodafone Big Data Lab розпочалось навчання на підготовчому курсі. Усі заплановані на тижні заняття вдалось провести.

Зі 112 заявок, поданих на курс, відібрано 50 найкращих кандидатів. За результатами співбесід з ними організатори і викладачі курсу вибрали 20 студентів, які протягом наступного місяця вчитимутся на підготовчому курсі.

Підготовчий курс надає базові знання з математики та програмування, яких буде достатньо для навчання на основному курсі школи Big Data Lab, що стартує у січні наступного року. Навчання  триватиме чотири тижні і проходить щовівторка, щочетверга і щосуботи онлайн. Загалом підготовчий курс налічує 48 лекційних годин.

Після закінчення підготовчого курсу студенти будуть розбиратись в основах математики для аналітиків: обчислювати похідну, первісну та невизначений інтеграл. Також студенти отримають навички у середовищах розробки на Пайтоні, познайомляться з основними типами даних, функціями, бібліотеками та основами об´єкторієнтованого програмування.

Безперервний і продуктивний процес навчання під час обстрілів та відключеннь інфраструктури став можливий завдяки ряду резервних механізмів:

  • ментори забезпечені засобами подовження автономної роботи
  • за відсутності на лекції, cтуденти можуть передивлятись матеріали у запису
  • відкрито додаткові канали для консультацій з менторами по кожному предмету

Набір на основний курс Vodafone Big Data Lab продовжується. Старт занять заплановано на 17 січня 2023 року.

Подати заявку на вступ можна на сайті bigdatalab.com.ua

Це цікаво:   Оголошено дату релізу Corsairs Legacy

Новини IT » Інше » Підготовчий курсу школи Vodafone Big Data Lab стартував онлайн попри блекаут

Опубліковано


Останні новини IT: