«Ліга тепла»: підприємці забезпечили енергонезалежність пологового будинку в Боярці

«Ліга тепла»: підприємці забезпечили енергонезалежність пологового будинку в Боярці

Центр акушерства та гінекології лікарні інтенсивного лікування в м. Боярка на Київщині отримав можливість використовувати кліматичне обладнання, яке працює на опалення приміщень взимку і охолодження влітку і, до того ж працює на відновлювальних джерелах енергії.

Оснащення лікарні відбулося в завдяки роботі відкритої благодійної ініціативи українського бізнесу «Ліга тепла», до якої долучилися компанія Хуавей Україна, ПриватБанк та холдинг Energame. Кожна з компаній перерахувала 20 000 євро, які були використані на підготовку проекту, закупівлю необхідного обладнання та його встановлення в лікарні. 

За час існування «Ліга тепла» зібрала більше 4 млн. грн. Боярська лікарня – другий медичний заклад, який було забезпечено обладнанням, необхідним для підтримки комфортної температури в палатах та кабінетах, в умовах перебоїв з електрикою та теплопостачанням. Першим об’єктом «Ліги тепла» став пологовий будинок в м. Охтирка на Сумщині. 

Основним принципом проекту є застосування сучасних рішень, які дозволяють значно підвищити енергонезалежність закладу. В ході підготовчого етапу розглядаються різні технічні рішення, побудовані на використанні чистої енергії відновлювальних джерел. Таким чином заклади-учасники проекту долучаються до сучасного світового тренду  переходу на безвуглецеву енергетику. 

Технічне рішення, застосоване в Боярській лікарні передбачає використання теплових насосів, які за допомогою теплообмінників збирають теплову енергію із повітря і подають її в приміщення. Таким чином відбувається обігрів приміщень взимку, або кондиціонування влітку. До того ж система майже не залежить від енергопостачання – достатньо енергії найпростішого генератора, що в умовах частих перебоїв з електрикою є особливо корисним аргументом на користь даного рішення. 

“Дякуємо партнерам за змогу приєднатись до коаліції бізнесів в ініціативі, яка покликана долати гуманітарну кризу, спричинену війною, і масштаб якої є неабияким викликом для суспільства. – Розказав Герхард Бьош, Голова правління ПриватБанку. – Підтримка вразливих категорій населення, сучасні рішення, екологічна складова – ці характеристики проекту резонують з нашими корпоративними цінностями. Беремо і підтримуємо!”

Це цікаво:   Компанія Huawei стала вибором клієнтів у 2023 році за версією Gartner Peer Insights™ за свою основну систему зберігання даних OceanStor Dorado All-Flash


Керуючий директор «Хуавей Україна» Ло Бінь додав: “Ми цінуємо соціальне партнерство заради майбутнього. Цей проект спрямовано на комфорт для матерів і новонароджених та енергоефективність пологових будинків в Україні. Цей проект про майбутнє, яке народжується тут і зараз».

«Сьогодні Україні доводиться боротися за виживання та розвиватися і будувати своє майбутнє одночасно. «Ліга тепла» – яскравий приклад цього. Завдяки незламному українському бізнесу проект із забезпечення роботи лікарень, фактично, переріс у рух переходу на більш сучасні та ефективні засоби енергозабезпечення для соціально критичних об’єктів. І я дуже сподіваюсь, що ми на цьому не зупинимося. Тому, запрошую інші компанії перехопити гілку першості від «Energame» та продовжити цей рух відбудови України вже сьогодні», – закликав Максим Ляшко, керуючий партнер міжнародної інвестиційної компанії Energame.

Над проектом постійно працює команда компанії Vodafone Україна, яка і започаткувала благодійний челенж «Ліга тепла» та здійснює подальше адміністрування проекту.  Постійним партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора»,  який є одним з найбільших фондів України та єдиною українською організацією, яка входить до Всесвітньої Федерації Серця (частина Всесвітньої організації охорони здоров’я).


Новини IT » Прес-релізи » «Ліга тепла»: підприємці забезпечили енергонезалежність пологового будинку в Боярці

Опубліковано


Останні новини IT: