П’ятий рік поспіль компанія Huawei сертифікована як найкращий роботодавець у Європі

П’ятий рік поспіль компанія Huawei сертифікована як найкращий роботодавець у Європі

Huawei визнано «Кращим роботодавцем» у Європі за 2024 рік. Це п’ятий рік поспіль, коли компанія потрапила до списку, складеного Інститутом кращих роботодавців, лідером у сфері сертифікації з управління персоналом.

Окрім визнання найкращим роботодавцем у Європі, Huawei також отримала індивідуальне визнання у 16 європейських країнах: Австрії, Бельгії, Франції, Німеччині, Греції, Угорщині, Італії, Ірландії, Нідерландах, Португалії, Польщі, Румунії, Іспанії, Швейцарії, Швеції та Великобританії.

Інститут найкращих роботодавців сертифікував понад 2300 організацій у 121 країні/регіоні, у яких разом працюють понад 12 мільйонів людей у всьому світі.

Патрік Рендел, регіональний менеджер DACH & CEE, Top Employers Institute, сказав: «Top Employers Institute визнає Huawei Europe роботодавцем із фантастичними можливостями для розвитку кар’єри на всіх рівнях. Huawei має на 15% більше результатів за всіма рейтингами Top Employers».

Визнання найкращим роботодавцем за версією Інституту є визнанням відданості Huawei талантам у Європі та у всьому світі. У 2024 році компанія продовжує вдосконалювати практику розвитку талантів, підбору персоналу та управління.

Леслі Уайт, заступник віце-президента з кадрів Huawei European Region, сказав: «Талант є важливою складовою нашої бізнес-стратегії в Європі та в усьому світі. Ми раді бути визнаними найкращим роботодавцем у Європі п’ятий рік поспіль. Компанія Huawei працює в Європі понад 20 років, і ми зрозуміли, що для наших бізнес-операцій і успіху надзвичайно важливо продемонструвати передову практику управління персоналом Huawei на глобальній платформі. За допомогою цього процесу сертифікації Huawei продемонструвала, як вона виглядає унікальну цінність людей і працює з ними різними способами, щоб забезпечити залучення, утримання та розвиток талантів. Ми продовжуватимемо створювати більше можливостей для підтримки талантів у Європі для розвитку їх кар’єри в Huawei».

Це цікаво:   Vodafone Україна та PULSE об’єдналися заради порятунку поранених

Huawei підтримує середовище, яке заохочує інновації як усередині компанії в її європейських офісах, так і в усьому світі, а також у ширшій технологічній екосистемі, в якій вона працює. Компанія має кілька ініціатив у цій сфері. ICT Academy — це партнерство між Huawei та університетами, яке має на меті ділитися передовими технологіями компанії з університетами по всьому світу та розвивати нові таланти в ІКТ. Huawei також проводить Seeds for the Future, провідну програму компанії з розвитку цифрових навичок, і програму Huawei Graduate Program, яка надає випускникам вищих навчальних закладів роботу в Huawei для розвитку та розвитку своєї кар’єри. Нещодавно компанія оголосила, що Seeds for the Future у Європейському регіоні, відбудеться в Римі, Італія, у 2024 році.


Новини IT » Прес-релізи » П’ятий рік поспіль компанія Huawei сертифікована як найкращий роботодавець у Європі

Опубліковано


Останні новини IT: