Драма із затримкою WordPress 6.5: фіаско з шрифтами скоро закінчиться?

Драма із затримкою WordPress 6.5: фіаско з шрифтами скоро закінчиться?

Стали відомі останні новини про WordPress 6.5. Отже, старт цього релізу зазнав невеликої затримки через деякі непередбачені обставини. Чому? Ну, виникли деякі розбіжності щодо нової функції, і коротко кажучи, це відтермінувало дату випуску.

Отже, ось головні новини: WordPress планував впровадити цю класну функцію Бібліотеки Шрифтів, яка мала б забезпечити відповідність GDPR – знаєте, це все про конфіденційність. Ця функція дозволяє вам співпрацювати з Google Fonts для безпосереднього завантаження шрифтів на ваш сайт. Більше немає потреби звертатися до серверів Google, що означає, що IP-адреси відвідувачів залишаються в приватності. Велика перемога для прихильників конфіденційності!

Але ось де виникла проблема. Шрифти мали зберігатися в новому місці, /wp-content/fonts/. Виявилося, що не всі файли системи спокійно сприймали це, що призвело до деяких помилок. Початкове рішення? Пропонувати сайтам із проблемами використовувати плагін під назвою Fonts to Uploads, щоб продовжити роботу з WordPress 6.5.

Ну, ця ідея не мала успіху. Спільнота WordPress активно виступила проти, оскільки це порушувало золоте правило WordPress: все повинно працювати “з коробки”. Без зайвих проблем.

Відгуки були чіткі і голосні. Люди казали, що це велика помилка, яка відходить від основних принципів WordPress. Це не відповідало загальній концепції “легкості у використанні” і, чесно кажучи, це виглядало як випуск недоробленої функції.

Отже, яке рішення? Тепер шрифти знаходяться в більш дружньому місці, /wp-content/uploads/fonts/. Ця зміна означала відтермінування релізу, щоб усі могли використовувати цю зручну функцію Бібліотеки Шрифтів без необхідності проходити через додаткові кроки.

Звичайно, було кілька зауважень щодо зберігання шрифтів у директорії /uploads/, але гей, жодне рішення не ідеальне, правда?

Суть в тому, що тепер випуск WordPress 6.5 заплановано на вівторок, 2 квітня 2024 року. Це була невелика непередбачена затримка, але, схоже, команда докладає всіх зусиль, щоб платформа залишалася легкою та доступною для всіх. Слідкуйте за новинами!

Це цікаво:   SOFTICO та компанія CADprofi підписали договір про партнерство


Новини IT » Software » Драма із затримкою WordPress 6.5: фіаско з шрифтами скоро закінчиться?

Опубліковано


Останні новини IT: