Schneider Electric представляє нове3-фазне модульне джерело безперебійного живлення

Schneider Electric представляє нове3-фазне модульне джерело безперебійного живлення

Модульний конструктив з функцією Live Swap для побудови масштабованих, відмовостійких дата-центрів і критично важливих бізнес-додатків. 

Основні особливості:

• 3-фазне модульне рішення безперебійного живлення на 50-250 кВт (400 В) з можливістю Live Swap заміни модулів в «гарячому» режимі.

• Забезпечує найкращий у своєму класі захист живлення та оптимізацію капітальних інвестицій

• Забезпечує масштабованість та резервування в компактному корпусі

• Маркування Green Premium підтверджує екологічне лідерство Schneider Electric.  

Schneider Electric™, світовий лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, представляє Easy UPS 3-Phase Modular (3-фазне джерело безперебійного живлення). Це надійне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) призначене для захисту критично важливих застосувань, пропонуючи перевірену функцію Live Swap (заміна  в «гарячому» режимі для підвищення надійності та безпеки). Easy UPS 3-Phase Modular потужністю 50-250 кВт з масштабованою конфігурацією N+1 підтримує архітектуру EcoStruxureTM для віддаленого моніторингу та керування.  

З можливістю масштабованості Easy UPS 3-Phase Modular дає змогу витрачати в міру зростання, дозволяючи оптимізувати капіталовкладення. Це частина портфоліо компанії Schneider Electric з екологічним маркуванням Green Premium, що підтверджує такі характеристики як енергоефективність, довговічність, можливість переробки та прозорість, щоб допомогти зменшити вплив на навколишнє середовище. Крім того, ця система має переваги передових технологій: високоефективну компактну конструкцію, інтелектуальне керування батареями, моніторинг у реальному часі та можливість керування, що робить її одним із найбільш рентабельних та енергоефективних рішень джерел безперебійного живлення на ринку.

«Ми раді представити на ринку Easy UPS 3-Phase Modular», — зазначив Мустафа Деміркол, віцепрезидент із управління пропозиціями та маркетингу рішень для центрів обробки даних. «Цей продукт надає клієнтам сертифіковану функцію Live Swap, модульну конструкцію та непохитну надійність в оптимізованому інвестиційному пакеті. Його підключення забезпечує спокій, що робить його простим вибором для центрів обробки даних для комерційного і промислового застосування».

Це цікаво:   Відданість LG інноваціям визнана численними нагородами на CES 2024

Забезпечення безперервності бізнесу – це просто

ДБЖ Easy UPS 3-Phase Modular дозволяє клієнтам знизити свої витрати завдяки оптимізованій моделі капітальних інвестицій. Крім того, заплановані простої значно скорочуються завдяки сертифікованій технології самодіагностування Live Swap, що підвищує надійність і доступність при компактних розмірах. Джерело безперебійного живлення Easy UPS 3-Phase Modular легко сконфігурувати, налаштувати, встановити та обслуговувати, що уможливлює процес розширення без відключення навантаження. Easy UPS 3-Phase Modular є частиною портфеля продуктів Easy UPS 3-phase від Schneider Electric, які покликані задовольнити потреби клієнта та представленні в економічному ціновому сегменті.


Новини IT » Технології » Schneider Electric представляє нове3-фазне модульне джерело безперебійного живлення

Опубліковано


Останні новини IT: