Перший у світі бездротовий прозорий OLED-телевізор переосмислює враження від екрану

Перший у світі бездротовий прозорий OLED-телевізор переосмислює враження від екрану

LG SIGNATURE OLED T 4K відзначає початок нового захопливого етапу спадщини телевізорів в галузі інновацій від LG

LG Electronics (LG) представляє перший у світі бездротовий прозорий телевізор OLED на виставці CES 2024. LG Signature OLED T — це справжнє технологічне диво, яке поєднує в собі прозорий OLED-екран 4K і технологію бездротової передачі відео та аудіо від LG, щоб створити неймовірні враження від екрана так, як це раніше було неможливо. OLED T відкриває світ майже безмежного потенціалу, надаючи користувачам безпрецедентну свободу ретельно організовувати свій житловий простір. Це доповнюється найкращою у своєму класі якістю зображення та продуктивністю LG OLED, оснащеного новим процесором α (Alpha) 11 зі штучним інтелектом. Прозорий OLED-дисплей LG став переможцем п’яти нагород CES 2024 Innovation Awards, включаючи «Best of Innovation».

LG SIGNATURE OLED T звільняє користувачів від домінуючого чорного екрану, який конкурує з декором у їхньому домі. Зберігаючи діагональ екрана 77 дюймів, OLED T та інноваційний прозорий дисплей бездоганно гармоніюють із навколишнім середовищем. Практично непомітний у вимкненому стані, він зливається з навколишнім середовищем і звільняє користувачів від давньої проблеми, що робити з «великим чорним екраном». Крім того, чарівний прозорий екран телевізора також допомагає зробити простір більшим, створюючи відчуття відкритості.

Унікальний LG OLED T приносить із собою багато нових можливостей, починаючи від того, де його можна розмістити в кімнаті, і закінчуючи користувацьким досвідом, який може запропонувати LG.

Його прозорий OLED-екран усуває типові обмеження, притаманні звичайним телевізорам. Більше не обов’язково ставити телевізор біля стіни. Замість цього розмістіть OLED T посередині кімнати, щоб він став перегородкою, або підставте його до вікна, не закриваючи вид назовні. LG Zero Connect Box, що входить до комплекту, використовує передову технологію бездротової передачі даних для надсилання зображення та звуку 4K на OLED T, а також дозволяє користувачам розміщувати телевізор у будь-якому місці, незалежно від того, де розташовані електричні розетки в кімнаті. Завдяки відсутності кабелів між Zero Connect Box і OLED T користувачі можуть насолоджуватися чистим середовищем перегляду без кабелів.

Це цікаво:   LG представляє останні інноваційні рішення в галузі опалення, вентиляції та кондиціонування на MCE 2024

Більше того, модульна конструкція LG OLED T полегшує різноманітні способи встановлення. OLED T можна розмітити в кількох варіантах, біля стіни або на стіні. Клієнти можуть додавати стійки або плаваючі полиці з одного чи обох боків екрана, щоб найкращим чином слідувати своїм унікальним смакам та уподобанням.

Прозорий OLED-дисплей LG дозволяє власникам відкривати для себе нові розваги і способи користування завдяки подвійному перегляду: прозорому та непрозорому. OLED T стає прозорим цифровим полотном для демонстрації творів мистецтва, відео або фотографій за допомогою функції Always-On-Display (AOD). Контент, що відображається на прозорому екрані, здається, кружляє в повітрі, але водночас зливається з навколишнім простором, створюючи переконливий та атмосферний візуальний ефект. Іншим варіантом використання є функція T-Bar, яка пропонує корисний інформаційний рядок, що проходить уздовж нижньої частини екрана. Панель T-Bar відображає новинні сповіщення, оновлення погоди або назву відтворюваних пісень, тоді як решта екрану пропонує чіткий, необмежений вид на простір, розташований за ним.

Щоб переглянути зображення з ідеальним OLED-дисплеєм, просто натисніть кнопку, щоб підвищити контрастність екрана. Таким чином, користувачі можуть миттєво переключитися, щоб повною мірою скористатися перевагами покращеної якості зображення LG OLED завдяки новому процесору α (Alpha) 11 AI з 4-кратно більшою продуктивністю штучного інтелекту. Це забезпечує покращення графічної продуктивності на 70 % та на 30 % швидшу обробку порівняно з його попередником. OLED T пропонує найкращі враження як від прозорого, так і від насиченого кольором екрану, всього лише одним натисканням кнопки.

«Неймовірний стрибок інновацій, орієнтований на споживачів, LG SIGNATURE OLED T пропонує абсолютно нові враження від екрана, а також якість зображення та продуктивність нашої відзначеної нагородами технології OLED», — сказав Пак Хьон Сей, президент LG Home Entertainment Company. «Прозорий OLED-дисплей LG дає клієнтам більше свободи в управлінні своїм житловим простором, повністю переосмислюючи можливості та вказуючи шлях до захоплюючого майбутнього телевізійної індустрії».

Це цікаво:   Ajax Systems запускає масштабну освітню ініціативу «Ajax Next»

Приголомшливий LG SIGNATURE OLED T буде представлений під час виставки CES 2024 з 9 по 12 січня на стенді компанії (#16008, Конференц-центр Лас-Вегаса). Для отримання додаткової інформації про продукцію LG, представлену на CES 2024, відвідайте CES 2024 Press Kit.


Новини IT » Технології » Перший у світі бездротовий прозорий OLED-телевізор переосмислює враження від екрану

Опубліковано


Останні новини IT: