Партнерство Schneider Electric та Digital Realty для реалізації ініціативи Дата-центрів з кругової економіки 

Партнерство Schneider Electric та Digital Realty для реалізації ініціативи Дата-центрів з кругової економіки 

  • Нова ініціатива підтримуватиме циркулярну економіку та зобов’язання компанії Digital Realty щодо сталого розвитку, підвищуючи стійкість і прискорюючи декарбонізацію.
  • Базується на 20-річному експертному партнерстві в галузі побудови  центрів обробки даних і узгоджується з цінностями ESG обох організацій, зменшуючи електронні відходи та викиди Scope 3.
  • Новий пілотний проєкт оновлення акумуляторів, який буде розпочато у 2025 році, також має на меті допомогти Digital Realty подовжити життєвий цикл існуючих акумуляторів ДБЖ.

Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в галузі енергетичного менеджменту та автоматизації, підписав партнерство з Digital Realty (NYSE: DLR), найбільшим у світі постачальником хмарних і незалежних від мережі центрів обробки даних, рішень для спільного розміщення та взаємозв’язку, щоб реалізувати ініціативу циклічної економіки у своєму центрі обробки даних PAR6 у Парижі. 

Проєкт спрямований на продовження і підтримку терміну служби критично важливих систем у PAR6, включаючи електрообладнання низької (НН) та середньої напруги (СН) Schneider Electric, розподільні пристрої та трифазні джерела безперебійного живлення (ДБЖ) відповідно до зобов’язань Digital Realty щодо навколишнього середовища, соціальної сфери та корпоративного управління (ESG).

Це включає можливість повторного використання ключових елементів електричної інфраструктури та компонентів, а також ініціювання нових програм повернення, переробки і оновлення для зменшення кількості електронних відходів компанії, викидів Scope 3, а також усунення парникових газів (GHGs), таких як SF6. Крім того, ця ініціатива містить план проведення першої в галузі оцінки «омолодження» акумуляторів для продовження життєвого циклу акумуляторів VRLA UPS, і відповідає принципам циклічної економіки. Мета полягає в тому, щоб створити план, який дозволить Digital Realty відтворювати, розгортати та розширювати ініціативи кругового використання на своїх об’єктах у Європі.

Очікується, що протягом наступних 3-5 років проєкт циркулярності допоможе Digital Realty заощадити та зменшити на 50%-70% рівень втіленого вуглецю для електрообладнання низької та середньої напруги, а також трифазного ДБЖ, одночасно подовжуючи життєвий цикл обладнання та дозволяючи компанії покращити свій вплив на навколишнє середовище.

Це цікаво:   Відкриття передсерійного виробництва у Києві: Ajax Systems розширює виробничі потужності

«Ми постійно адаптуємо нашу стратегію та діяльність, щоб відповідати викликам сталого розвитку: циркулярність обладнання, в даному випадку електрообладнання, є одним із основних важелів декарбонізації нашої діяльності та ланцюжка створення вартості. Ось де по-справжньому проявляється наша співпраця зі Schneider Electric, партнером з понад 20-річною практикою», — сказав Фабріс Кокіо, старший віцепрезидент і керуючий директор Digital Realty у Франції. «Бути хорошим громадянином світу — це не просто правильна позиція, це розумний бізнес-сенс, і, розвиваючи наші послуги, ми прагнемо допомогти клієнтам досягти та перевищити екологічні цілі».

Партнери майбутнього

Наприкінці 2022 року компанія Digital Realty звернулася до підрозділів Sustainability та Circular Economy Schneider Electric Secure Power із запитом провести нове консультаційне дослідження з питань циркулярності. Мета дослідження – докладно надати низку рекомендацій щодо сталого розвитку та покращень у центрі обробки даних PAR5, який був обраний для першого етапу тестування та аналізу.

Починаючи зі своїх систем розподілу електроенергії та ДБЖ, Schneider Electric провела детальний аналіз інфраструктури PAR5 Digital Realty, збираючи базові дані та досліджуючи нові ідеї, які прискорять виконання зобов’язань щодо декарбонізації. Після аналізу Schneider Electric застосувала кожен із різних варіантів використання до ключових принципів циклічної економіки, включаючи програми підтримки, повторного використання, оновлення та переробки, і надала Digital Realty нову вдосконалену стратегію кругового використання. Ця стратегія розрахувала очікувані переваги для бізнесу та навколишнього середовища, включно із зниження витрат, викидів вуглецю, F-газів та електронних відходів.

Стратегія також детально описує 4-етапний підхід до розгортання, який передбачає оцифрування, продовження, оновлення та повторне використання критично важливого обладнання за допомогою місцевих партнерів, а також включає повернення, заміну та відповідальну утилізацію активів фізичної інфраструктури. Цей підхід дозволяє Digital Realty модернізувати та повторно використовувати частини свого трифазного ДБЖ, одночасно здійснюючи поступове оновлення, технічне обслуговування та оцифровування в рамках плану обслуговування EcoStruxure.

Це цікаво:   Розумні монітори LG 2023 року не потребують підключення до ПК

За перші кілька місяців проєкт циркулярності заощадив 3,7 тонни CO2 завдяки модернізації, оновленню та заміні обладнання ДБЖ. Очікується також подальше скорочення викидів за рахунок використання цифрових комірок середньої напруги SM AirSeT від Schneider Electric без елегазових компонентів, які використовують новітні та ефективні  повітряні та вакуумні технології, щоб забезпечити операторам центрів обробки даних екологічність, ефективність і підвищену електричну безпеку.

«Оскільки зростання європейських центрів обробки даних досягає рекордного рівня завдяки застосуванню штучного інтелекту, необхідно, щоб оператори в усьому регіоні досліджували й модернізували свої підходи до сталого розвитку», — сказав Марк Гарнер, старший віцепрезидент підрозділу Secure Power, Schneider Electric, Європа. «Ми дивимося в майбутнє, де цифровий попит зростатиме, і життєво важливо, щоб технологічний прогрес рухався пліч-о-пліч з принципами циклічної економіки. Ми будуємо центри обробки даних майбутнього з відповідальністю до наступних поколінь».

Подальші результати проєкту циклічної економіки Digital Realty будуть оприлюднені у 2025 році. Щоб отримати більше інформації про послуги сталого розвитку центрів обробки даних Schneider Electric, відвідайте веб-сайт.

Про Schneider Electric

Мета Schneider — надати можливість максимально використовувати нашу енергію та ресурси, поєднувати прогрес і сталий розвиток для всіх. Ми називаємо це Life Is On. 

Наша місія — бути вашим цифровим партнером для сталого розвитку та ефективності.

Ми здійснюємо цифрову трансформацію, інтегруючи провідні світові енергетичні технології, продукти, засоби контролю, програмне забезпечення та послуги, що підключають кінцеву точку до хмари, протягом усього життєвого циклу, забезпечуючи інтегроване управління компанією для будинків, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.

Ми є найбільш локальною з глобальних компаній. Ми — прихильники відкритих стандартів і екосистем партнерства, які розділяють наші цінності: «Значуща мета», «Інклюзивність» та «Розширені можливості».

Це цікаво:   Anker представляє внутрішньоканальні навушники Soundcore Liberty 4 NC

www.se.com/ua  


Новини IT » Технології » Партнерство Schneider Electric та Digital Realty для реалізації ініціативи Дата-центрів з кругової економіки 

Опубліковано


Останні новини IT: