Процесори AMD Ryzen 7020 Series забезпечують неперевершену продуктивність і тривалу автономну роботу мобільних пристроїв будь-якої цінової категорії

Процесори AMD Ryzen 7020 Series забезпечують неперевершену продуктивність і тривалу автономну роботу мобільних пристроїв будь-якої цінової категорії

— Нові системи від Acer, HP і Lenovo з підтримкою процесорів AMD Ryzen та Athlon 7020 Series будуть доступні з четвертого кварталу 2022 року —

Компанія AMD (NASDAQ: AMD) представила нові лінійки процесорів Ryzen™ 7020 Series та Athlon™ 7020 Series. Вони забезпечують чудовий баланс продуктивності та відгуку на дії. Побудовані на архітектурі Zen 2 з підтримкою графіки AMD RDNA™ 2, процесори Ryzen та Athlon 7020 Series для мобільних пристроїв забезпечують неперевершену ефективність і до 12 годин автономної роботи 1 для комфортного користування ноутбуками.

«AMD розширила можливості тонких і легких ноутбуків, забезпечивши неперевершену продуктивність та чудову автономну роботу, — сказав Саїд Мошкелані (Saeid Moshkelani), старший віцепрезидент і генеральний директор підрозділу з роботи з клієнтами в AMD. — Ми раді представити користувачам ноутбуків із новими процесорами Ryzen 7020 Series та Athlon 7020 Series можливості преміальних лінійок лептопів. Вони отримають найкращий досвід роботи завдяки рішенням AMD незалежно від ціни їхніх пристроїв».

Процесори AMD Ryzen та Athlon 7020 Series для мобільних пристроїв

Нові процесори Ryzen та Athlon 7020 Series для мобільних пристроїв побудовані на основі передового 6-нм техпроцесу TSMC. Вони поєднують чудові можливості швидкості виконання завдань, стиль і довговічність. Завдяки інтелектуальному управлінню батареєю і унікальному апаратному забезпеченню для відтворення відео та аудіо системи з підтримкою процесорів Ryzen та Athlon 7020 Series є чудовими рішеннями для проведення відеоконференцій і нарад, підвищення продуктивності офісу та виконання багатьох завдань одночасно, а також спілкування з родиною і друзями вдома або у дорозі.

Понад 90% користувачів ноутбуків вважають, що мобільність у дорозі є важливим фактором для них, і вони заряджають батареї лептопів до трьох годин на день. Третина опитуваних заряджає ноутбуки до 10 годин на день. Поєднання 6-нм техпроцесу TSMC та інноваційної архітектури Ryzen 7020 дозволяє процесорам AMD Ryzen забезпечувати першокласну автономну роботу — до 12 годин без підключення до джерела живлення. Процесори Ryzen 7020 Series також забезпечують найкращу у своєму класі продуктивність, до 58% вищу багатозадачність і на 31% швидший запуск програм порівняно з рішеннями конкурентів на процесорах AMD Ryzen 3 7320U.

Це цікаво:   Останнє оновлення AMD Software: Adrenalin Edition підвищує продуктивність гри Starfield

Завдяки графічній архітектурі AMD RDNA 2 процесори AMD Ryzen та Athlon 7020 Series для мобільних пристроїв підтримують до 4 дисплеїв із вбудованою графікою Radeon™ 610M Series і розширені можливості декодування для стримінгу у високій роздільній здатності.

Системи з процесорами Ryzen та Athlon 7020 Series готові до роботи на Windows 11, а також оснащені процесорами безпеки Microsoft Pluton4 для підтримки функцій безпеки Windows 11. Нові процесори також оснащені сучасною платформою і підтримують передові технології, зокрема:

  • режим очікування Modern Standby;
  • функцію Wake-on-Voice;
  • швидку зарядку;
  • пам’ять типу LPDDR5.

Очікується, що системи з підтримкою процесорів Ryzen та Athlon 7020 Series для мобільних пристроїв будуть доступні від глобальних OEM-партнерів, зокрема Acer, HP і Lenovo, з четвертого кварталу 2022 року. Вартість продуктів — від 399 доларів США.

Підтримка екосистеми AMD Ryzen™ 7020 Series

  • Acer: «Acer надає широкий вибір продуктів для користувачів із різними потребами — від тонких і легких до ультраміцних ноутбуків, — сказав Джеймс Лін (James Lin), генеральний менеджер відділу ноутбуків та IT-продуктів у Acer Inc. — Завдяки процесорам AMD Ryzen 7020 Series нові ноутбуки Acer Aspire 3 14 та Aspire 3 15 у середній ціновій категорії забезпечують ідеальну продуктивність».
  • HP: «Завдяки новому 17-дюймовому ноутбуку HP із підтримкою процесорів Ryzen 7020 Series користувачі отримають надзвичайні свободу і гнучкість для роботи та розваг, де б вони не перебували, — зазначив Джо Тан (Jo Tan), голова підрозділу споживчих ПК у HP Inc. — Спільно з AMD ми пропонуємо продуктивність і зручність, необхідні нашим користувачам для постійного зв’язку, роботи і розваг».
  • Lenovo: «Спільно з AMD ми виводимо швидкість та ефективність на абсолютно новий рівень, — сказав Оуянь Цзюнь (Ouyang Jun), віцепрезидент і генеральний директор підрозділу Consumer Business Segment в Intelligent Devices Group.— Завдяки потужності та надійності процесорів AMD Ryzen наші персональні комп’ютери наступного покоління, зокрема Lenovo IdeaPad, забезпечать продуктивність для виконання великої кількості повсякденних завдань і спільної роботи».
  • Microsoft: «Ми раді співпраці між AMD і Microsoft для створення систем на базі процесорів Ryzen 7020 Series із підтримкою Windows 11,— зазначив Паван Давулурі (Pavan Davuluri), менеджер команди CVP Windows Silicon and Systems Integration. — Преміальний досвід не обов’язково має високу ціну. Користувачі отримають неперевершену автономну роботу, продуктивність графіки завдяки RDNA 2, можливості безпеки з прискоренням VBS і функції безпеки «чип-хмара», що доступні з вбудованим процесором безпеки Microsoft Pluton».

Процесори AMD Ryzen™ та Athlon™ 7020 Series для мобільних пристроїв

Це цікаво:   AMD представляє відеокарту AMD Radeon RX 7600 для ігор нового покоління з роздільною здатністю 1080p
Модель Ядра/ потоки Підвищення частоти5  Основна частотаЗагальний кеш (МБ) TDP (Ват) Модель графічного процесора
AMD Ryzen™ 5 7520U4C/8T  до 4,3 ГГц2,8 ГГц6 МБ15 ВтAMD Radeon™ 610M
AMD Ryzen™ 3 7320U4C/8T  до 4,1 ГГц2,4 ГГц6 МБ15 ВтAMD Radeon™ 610M
AMD Athlon™ Gold 7220U2C/4Tдо 3,7 ГГц 2,4 ГГц5 МБ15 ВтAMD Radeon™ 610M

Новини IT » Hardware » Процесори AMD Ryzen 7020 Series забезпечують неперевершену продуктивність і тривалу автономну роботу мобільних пристроїв будь-якої цінової категорії

Опубліковано


Останні новини IT: