SoftServe передав п’яти українським лікарням медобладнання на 19 мільйонів гривень

SoftServe передав п’яти українським лікарням медобладнання на 19 мільйонів гривень

Корпоративний благодійний фонд компанії SoftServe “Відкриті очі” передав п’ятьом українським лікарням медичне обладнання для лікування цивільних та військових. 

Устаткування отримали Сумська міська клінічна лікарня №5, Вінницька міська клінічна лікарня №1, Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи та військовий госпіталь в Івано-Франківську. 

Загальний бюджет проєкту складає понад півмільйона доларів. В рамках партнерства з одним зі своїх клієнтів, SoftServe отримав 9.5 мільйонів гривень. Компанія подвоїла суму, і спрямувала загалом 19 млн гривень на  підтримку медичних закладів до БФ “Відкриті очі”.

“Підтримка медичної сфери завжди була одним з пріоритетів для нашого фонду. З  початку російського повномасштабного вторгнення ми продовжували забезпечувати лікарні медикаментами та необхідними засобами, однак в ході війни запити змінилися, зокрема, з’явилася велика потреба у спеціалізованому обладнанні. Після уважного аналізу заявок із різних областей, ми вирішили придбати та передати медичне обладнання п’яти лікарням в Україні. Наша мета — забезпечити наших медичних фахівців всім необхідним, щоб вони могли надавати якісну та комплексну допомогу як цивільному населенню, так і військовим”,  – розповідає директорка  благодійного фонду “Відкриті очі” Вікторія Міщук. 

Медики у Вінниці налаштовують світло над операційним столом, який передав лікарні фонд “Відкриті Очі”

Так, наприклад Запорізька лікарня потребувала систем моніторингу пацієнтів для реанімаційного відділення, оскільки побільшало складних пацієнтів, яким необхідне підтримання основних життєвих функцій. Системи моніторингу, фіксуючи найменші відхилення життєвих показників від норми, дозволяють лікарям негайно реагувати та рятувати життя. Для лікарень у Вінниці, Сумах та Івано-Франківську фонд закупив спеціальні операційні столи та артроскопічну стійку. Таке новітнє обладнання дає змогу хірургам та травматологам проводити складні втручання, які до 2022 року були рідкістю, як от видалення осколків від вибухових пристроїв, робота з кульовими та шрапнельними пораненнями. Завдяки отриманому устаткуванню, лікарні відкрили нові операційні палати — одна з них розташована в укритті, аби мати змогу проводити втручання навіть під час обстрілів. 

Це цікаво:   Підтримка України, розвиток інклюзії та поглиблення партнерств: ключові інсайти зі звіту SoftServe про сталий розвиток 2023
Операційне обладнання у лікарні в Івано-Франківську

Військовий госпіталь на Львівщині облаштовує офтальмологічне відділення, тож фонд передав медзакладу необхідне обладнання для офтальмологічних та нейрохірургічних операцій, а також інше критично необхідне  медичне устаткування.

“Наша лікарня надає пацієнтам комплексну допомогу. Ми маємо відділення хірургії голови та шиї, де працюють чудові фахівці: отоларингологи, офтальмологи, щелепно-лицеві хірурги. З початком повномасштабної війни значно зросла кількість пацієнтів, що потребують допомоги, зокрема офтальмологічної, запити ускладнилися, тож ми почали дообладнання офтальмологічного відділення. Завдяки допомозі від БФ “Відкриті очі”, наші лікарі можуть надавати послуги таким пацієнтам на місці, не буде потреби їх транспортувати до інших лікарень для рутинних процедур та операцій, що значно підвищить і успіх таких втручань, і комфорт для наших захисників та захисниць”, – поділився Максим Прикупенко, генеральний директор Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

Медики тестують офтальмологічне обладнання у госпіталі на Львівщині

З початком повномасштабного вторгнення фонд “Відкриті очі” активно допомагав понад 250 медичним установам та підрозділам, закупивши та передавши понад 1000 тонн гуманітарної допомоги, з якої  — понад 123 тисячі одиниць допомоги медичного призначення. Другий рік поспіль фонд втілює глобальний проєкт Drive for Life, в рамках якого БФ придбав та укомплектував  дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами та іншим  необхідним обладнанням 194 автомобілі швидкої допомоги та медичної евакуації для фронту. 


Новини IT » IT Бізнес » SoftServe передав п’яти українським лікарням медобладнання на 19 мільйонів гривень

Опубліковано


Останні новини IT: