Новий Transcend PCIe 4.0 M.2 SSD MTE250H підкорює серця геймерів

Новий Transcend PCIe 4.0 M.2 SSD MTE250H підкорює серця геймерів

Transcend Information, Inc. (Transcend), провідний бренд у сфері цифрових систем зберігання даних та мультимедійних продуктів, офіційно представив удосконалений твердотільний накопичувач M.2 MTE250H з інтерфейсом PCIe 4.0. Завдяки флеш-пам’яті 3D NAND, 8-канальному контролеру та кеш-пам’яті DRAM, цей SSD забезпечує швидкість послідовного читання та запису до 7200/6500 МБ/с та має ємність до 2 ТБ. MTE250H також оснащений ефективним алюмінієвим радіатором, здатним значно зменшити температуру диска. Це відмінне рішення для геймерів-аматорів та кіберспортсменів, які хочуть досягти максимальної продуктивності без жодних складнощів.

7200 МБ/с – величезний стрибок у продуктивності

Повністю сумісний з новітніми специфікаціями NVMe 1.4, MTE250H постачається у формфакторі M.2 2280, має 8-канальний контролер та швидкий інтерфейс PCIe Gen4 x4, забезпечуючи швидкість послідовного читання/запису до 7200/6500 МБ/с. Що ж до швидкості випадкового читання/запису, вона досягає 530 000 IOPS. Таке безкомпромісне підвищення продуктивності покращує час відгуку ігрових ПК та консолей, забезпечуючи плавний ігровий процес. Також користувачі одержують додаткову ємність до 2 ТБ.

Алюмінієвий радіатор для кращого тепловідведення

Transcend PCIe SSD MTE250H оснащений алюмінієвим радіатором, що ефективно розсіює тепло. Висока теплопровідність алюмінію та збільшена площа поверхні дає змогу знизити температуру накопичувача на 15%. Окрім цього, завдяки вбудованому механізму динамічного теплового регулювання можна відстежувати та контролювати температуру SSD, гарантуючи відсутність перегрівів, які б негативно впливали на продуктивність системи. Для підвищення цілісності даних MTE250H використовується алгоритм ECC малої щільності перевірок на парність (LDPC), що підвищує надійність зберігання.

Програмне забезпечення SSD Scope для моніторингу SSD

SSD Scope – це безкоштовне програмне забезпечення для моніторингу твердотільних накопичувачів Transcend, розроблене спеціально для пристроїв компанії. Воно поєднує в собі всі функції, необхідні для спостереження та управління накопичувачами, включаючи відображення поточного стану, аналіз S.M.A.R.T., безпечне стирання даних, оновлення прошивки, запуск TRIM, клонування системи тощо. Інтеграція всіх цих важливих функцій в одну єдину платформу, допомагає користувачам PCIe SSD MTE250H забезпечувати найкращий стан свого пристрою.

Це цікаво:   AMD представляє відеокарту AMD Radeon RX 7600 для ігор нового покоління з роздільною здатністю 1080p

Гарантія

На Transcend PCIe SSD MTE250H надається п’ятирічна обмежена гарантія. Завдяки високотехнологічним виробничим потужностям на Тайвані та строгому контролю на всіх етапах виробництва, компанія Transcend гарантує найкращу якість продукції. 


Новини IT » Hardware » Новий Transcend PCIe 4.0 M.2 SSD MTE250H підкорює серця геймерів

Опубліковано


Останні новини IT: