AMD анонсує FSR 3.1 на GDC24 та випускає AMD Software Adrenalin Edition 24.3.1 із підтримкою Dragon’s Dogma 2

AMD анонсує FSR 3.1 на GDC24 та випускає AMD Software Adrenalin Edition 24.3.1 із підтримкою Dragon’s Dogma 2

Сьогодні на Конференції розробників ігор (GDC) AMD представила FidelityFX Super Resolution (FSR) 3.1, останню версію популярної технології із відкритим вихідним кодом для масштабування та генерації кадрів.

Після успіху AMD FSR 3, який був інтегрований у такі популярні ігри, як «Аватар. Кордони Пандори», «Ніби дракон: Нескінченне багатство», Starfield, The Thaumaturge та інші, AMD FSR 3.1 пропонує низку ключових оновлень, серед яких наступні.

·         Масштабування покращує візуальну якість у певних ситуаціях, таких як поліпшення часової стабільності (зменшення мерехтіння та/або тріпотіння), краще збереження деталей, а також зменшення ореолів та «шипіння».

·         Відокремлення масштабування від генерації кадрів, що дозволяє технології генерації кадрів AMD FSR 3.1 працювати з іншими рішеннями масштабування.

·         Підтримка кітів для розробки ігор Vulkan та Xbox.

·         Новий API FidelityFX спрощує налагодження для розробників і забезпечує сумісність із майбутніми версіями FSR.

Ми надамо додаткову інформацію, щойно AMD FSR 3.1 стане доступною для розробників на GPUOpen і з’являться ігри, які її підтримують.

AMD FidelityFX Super Resolution — це рішення з відкритим вихідним кодом. Воно надає значний приріст частоти кадрів у підтримуваних іграх, забезпечуючи чудову якість і високу продуктивність ігор практично на будь-якому обладнанні, включно з графічними й обчислювальними процесорами AMD, обладнанням конкурентів та ігровими консолями.

Для отримання додаткової інформації про оновлення AMD FSR 3.1 прочитайте статтю у блозі AMD за цим посиланням.

Окрім того, AMD випустила програмне забезпечення AMD: Adrenalin Edition 24.3.1, яке забезпечує підтримку Dragon’s Dogma 2, Horizon Forbidden West™ Complete Edition та Outpost: Infinity Siege, а також розширену підтримку HYPR-Tuned для Dragon’s Dogma 2, Diablo IV, Ghostrunner 2 і Suicide Squad: Kill the Justice League.

Це цікаво:   Останнє оновлення AMD Software: Adrenalin Edition підвищує продуктивність гри Starfield

Коли AMD HYPR-RX увімкнено в HYPR-налаштованій грі, автоматично увімкнеться AMD RSR або FSR (якщо підтримується в грі), а також AMD Radeon™ Anti-Lag та AMD Radeon™ Boost, аби забезпечити додатковий приріст продуктивності та зменшення затримок.

Зараз саме час для геймерів, які прагнуть отримати найкращі ігрові враження, оновити своє «залізо» та насолодитися неймовірною продуктивністю відеокарт Radeon, оцінити їхні можливості та фінансову вигоду.

Користувачі можуть завантажити останню версію програмного забезпечення AMD: Adrenalin Edition тут. Будь ласка, повідомте, якщо у вас виникнуть будь-які запитання.


Новини IT » Hardware » AMD анонсує FSR 3.1 на GDC24 та випускає AMD Software Adrenalin Edition 24.3.1 із підтримкою Dragon’s Dogma 2

Опубліковано


Останні новини IT: