Huawei отримала чотири нагороди Lightwave Innovation Reviews 2023 за оптичні рішення

Компанія Huawei отримала чотири нагороди Lightwave Innovation Reviews за рішення у сфері оптичного зв’язку — Huawei OptiX OSN 9800 M24, Fiber to the Room (FTTR), Digital QuickODN (DQ ODN) та OptiXtrans DC908. Організація Lightwave вручить їх під час найбільшого щорічного заходу в сфері оптичних технологій OFC, що пройде 6 березня в Сан-Дієго, США.

Церемонія нагородження від Lightwave — основна подія OFC протягом багатьох років. Організація відзначає підприємства, компанії та установи, що створили значні технологічні інновації на користь усієї галузі. До складу журі, яке обирає переможців, входять провідні спеціалісти у галузі оптичних мереж, мережеві оператори і постачальники, а також керівники, аналітики та інженери галузевих дослідних організацій і консалтингових компаній.

won four awards

Huawei виграла чотири нагороди у межах Lightwave Innovation Reviews 2023

У сферах передачі даних рішення Huawei OptiX OSN 9800 підтримує широкий діапазон однієї довжини хвилі у 800 Гбіт/с та ультраширокий діапазон Super C+L, що забезпечує пропускну здатність лінії у 96 Тбіт/с для одного волокна. Це оптичний комутатор майбутнього, що, ймовірно, задовольнятиме потреби у потужності протягом наступних 10 років. Рішення може гнучко перемикатися між різними параметрами комутації від 2 Мбіт/с до 100 Гбіт/с із доступом до повного комплекту портів і підтримкою найбільшої кількості клієнтських сервісів у галузі. Зокрема, OptiX OSN 9800 M24 — це найменша у галузі OTN-платформа T-рівня. M24 забезпечує додаткову повністю оптичну комутацію E2E OXC і наднизьку затримку сигналу на мілісекундному рівні, різні схеми захисту, до прикладу, ASON, що гарантує 99,999% надійності сервісів. До того ж M24 підтримує інноваційну технологію Huawei OptiX Alps-WDM, що може допомогти операторам створювати мережі метро з оптимальною загальною сумою володіння (TCO).

Це цікаво:   Минулої доби ворог намагався пошкодити мережі українських операторів у частині Херсонської та Запорізької областей і поширював фейкову інформацію щодо ситуації в регіоні.

«Цей продукт є надійним як для сценаріїв DCI, так і для передачі даних на великі відстані», — прокоментували судді конкурсу.

У сфері оптичних мереж доступу рішення Huawei FTTR підходить для сценаріїв застосування як у будинках, так і на малих та мікропідприємствах (SME). Це перше у галузі рішення для покриття гігабітного Wi-Fi, що забезпечує високоякісний досвід користування — надвисоку пропускну здатність, наднизьку затримку сигналу, безперебійний роумінг Wi-Fi та інтелектуальне самокерування. Оператори широкосмугових гігабітних мереж і мережевих сервісів обирають рішення Huawei саме за ці переваги.

«Безумовно, ринок потребує такого продукту. І ми не бачимо альтернативних рішень, що задовольняли б наявні потреби так само», — зазначили судді.

Рішення Huawei DQ ODN, засноване на інноваційній технології Fiber Iris і технології попереднього підключення, інтелектуально визначає оптичну топологію та оптичне загасання, візуалізуючи всю мережу та керуючи нею. Це рішення допомагає зменшити початкові інвестиції на 20%, підвищити ефективність розгортання оптоволокна на 40%, а також скоротити середній час усунення несправностей з 4 до 1,5 години. Це прискорює розгортання FTTH для операторів.

«Швидке визначення помилок — хороша функція», — наголосили судді.

У сфері взаємозв’язку центрів обробки даних (DCI) рішення Huawei OptiXtrans DC908 реалізує надширокосмугове, спрощене та інтелектуальне повністю оптичне з’єднання між розподіленими центрами обробки даних. Це рішення має наступні характеристики: підтримує пропускну здатність одного волокна до 96 Тбіт/с, застосовуючи ультраширокосмугову технологію діапазону Super C+L; має високоінтегровану оптично-електричну конструкцію, що дозволяє заощадити до 50% простору постійного струму; підтримує інноваційний протокол SOCC (сховище й оптична сумісна робота), що гарантує відсутність збоїв фінансових транзакцій; забезпечує автоматичне розгортання в один клік усього за 8 хвилин, що допомагає IT-інженерам швидко визначати і локалізувати потенційні точки пошкодження оптоволокна. 

Це цікаво:   Vodafone cпростив перехід у свої тарифи для абонентів інших операторів

«Ринок DCI дуже конкурентоспроможний. Цей продукт вирізняється гнучкішими параметрами пропускної здатності і швидкості передачі даних», — прокоментували судді.

Надалі Huawei продовжуватиме поліпшувати рішення оптичної передачі даних, оптичного доступу, оптичні термінали і продукти. Завдяки постійним інноваціям Huawei допоможе операторам удосконалювати їхні мережі, сприятиме прискоренню цифрової трансформації підприємств і новому розвитку галузі зв’язку спільно з клієнтами і партнерами.


Новини IT » Hardware » Huawei отримала чотири нагороди Lightwave Innovation Reviews 2023 за оптичні рішення

Опубліковано


Останні новини IT:

Це цікаво:   Freedom Buses (укр.:Автобуси Свободи) допомагають українцям, які рятуються від війни Freedom Buses для евакуації українських біженців