Vodafone та Благодійний Фонд «Повернись живим» придбають обладнання для сучасного центру переливання крові

Vodafone та Благодійний Фонд «Повернись живим» придбають обладнання для сучасного центру переливання крові

Vodafone перерахував 800 тисяч гривень на поповнення Благодійного Фонду «Повернись живим». Ці кошти зібрані за перші місяці 2024 року дякуючи абонентам Vodafone, які долучилися до проекту «Добра справа в подарунок» та задонатили накопичені бонуси на допомогу Українській Армії. 

Від початку повномасштабного вторгнення можливість обміну бонусів на допомогу Українській Армії стала найбільш затребуваною опцією бонусної програми. В результаті за два минулих роки на цей напрямок абоненти перерахували бонусів на 6,5 мільйонів гривень, які були спрямовані на закупівлю саперного обладнання для розмінування українських територій.  

Цьогоріч постійний партнер Vodafone по благодійних ініціативах – Благодійний Фонд «Повернись живим»  направляє зібрані абонентами кошти на оснащення Центру переливання крові на базі одного з військових шпиталів. 

«Кров рятує життя. А ми з вами можемо долучитися до того, щоб її не бракувало захисникам. Передамо Центру крові необхідне обладнання для заготівлі і тестування, а також переробки, зберігання і розподілу крові та компонентів. Наш вклад дасть можливість швидше і якісніше забезпечувати потребу військових у шпиталях і на передовій», – Вікторія Дворецька, керівниця інструкторського відділу фонду «Повернись живим». 

Нагадуємо, що кожен з клієнтів Vodafone може переказати бонуси, нараховані за користування мобільним зв’язком, на підтримку БО «Повернись живим». 

Зробити це можна у додатку My Vodafone або на сайті Vodafone.

Перерахувати бонуси та перевірити їхню кількість також можна за допомогою USSD-кодів:

Перевірити залишок бонусів:

 абоненти передплати: *777*1# 📞, 

контрактні абоненти: *110*14#📞.

Перерахувати бонуси: передплата *777*2*200#📞 (остання цифра – це кількість перерахованих бонусів, вона може бути 5,10, 20, 50, 200 та 400).

Перерахувати бонуси: контракт *110*888*100#📞 (остання цифра – це кількість перерахованих бонусів, вона може бути 100, 500, 1000, 2000 та 5000)

Це цікаво:   Vodafone запустив ініціативу «Тримай WiFi», щоб усі могли бути на зв’язку

Окрім того, для клієнтів передплати також діє короткий номер 88009 для благодійного фонду «Повернись живим». Вартість смс – 10 грн. Усі зібрані кошти будуть направлені на допомогу армії. 


Новини IT » Прес-релізи » Vodafone та Благодійний Фонд «Повернись живим» придбають обладнання для сучасного центру переливання крові

Опубліковано


Останні новини IT: