Захистіть свою гру: убезпечення від перебоїв та стрибків електроенергії для геймерів

Захистіть свою гру: убезпечення від перебоїв та стрибків електроенергії для геймерів

Відеоігри наразі знаходяться на піку своєї популярності. У 2020 році налічувалося близько 2,69 мільярда геймерів, і очікується, що до кінця цього року ця цифра зросте до понад 3 мільярдів. І немає жодних ознак того, що інтерес зменшується. 

Минулого року близько 265 000 людей із понад 100 країн відвідали Gamescom 2022, найбільшу у світі подію галузі комп’ютерних і відеоігор, а онлайн-трансляції програми досягли 130 мільйонів переглядів. Враховуючи такий рівень інтересу, не дивно, що очікується, що до 2026 року глобальна індустрія відеоігор оцінюватиметься у понад 323 мільярди євро.

Але ця популярність і дохід, який вона генерує, залежать від безперервного ігрового досвіду. Наприклад, середній час, проведений у мобільному додатку Roblox, скоротився на 93% під час триденного збою сервера у 2021 році, через що багато геймерів не змогли отримати доступ до гри. Ніщо не може нашкодити грі більше, ніж несподіваний збій, спричинений раптовою втратою або стрибком живлення. Саме тому захист обладнання та систем геймерів від потенційних збоїв і перенапруг такий важливий, щоб залишатися в грі.

Потреба в безперервній роботі

Мобільні пристрої сьогодні становлять левову частку ринку відеоігор, але використання ПК і консолей залишається високим. Дійсно, їх частка у світовій ігровій індустрії зросла на 5,8% CAGR між 2015 і 2022 роками.

Значну частину цього зростання можна пояснити феноменом кіберспорту, який стає все більш популярним, онлайн-видом спорту, в якому геймери змагаються, щоб виграти призові фонди до 910 мільйонів доларів. Такі великі корпорації, як Electronic Arts, Activision Blizzard і ESPN, створили відділи кіберспорту, щоб розширити свою привабливість, а уряд Великобританії навіть інвестував 1 мільйон фунтів стерлінгів у Британську асоціацію кіберспорту. Очікується, що до 2026 року ринок кіберспорту сягатиме 2,4 мільярда доларів.

Це цікаво:   Нова демоверсія Corsairs Legacy вже доступна!

Однак постійний успіх кіберспорту та ігор загалом значною мірою залежить від безперервної роботи. Перебої в електропостачанні на кілька хвилин або кілька годин, відключення можуть мати значний вплив на якість відеоігор. Окрім вимкнення консолей, комп’ютерів і моніторів, перебої в електропостачанні також можуть призвести до вимкнення мереж WiFi. І це катастрофа для більшості сучасних ігор та кіберспорту.

Захист і підключення

Щоб гарантувати, що ігровий процес ніколи не перериватиметься без потреби, гравцям слід подумати про інвестиції в джерело безперебійного живлення, захист від перепадів напруги, а також кабелі та адаптери, необхідні для підключення ігрового обладнання та захисту від наслідків відключення електроенергії та коливань напруги.

ДБЖ

За відсутності електрики, наприклад, ДБЖ перемикається з мережі живлення на батареї, тобто всі електронні пристрої – ПК, консолі та маршрутизатори WiFi – залишатимуться підключеними протягом кількох хвилин, принаймні достатньо довго, щоб гравці могли зберегти свій прогрес до відновлення нормального електропостачання. А якщо збій живлення триватиме довше, ДБЖ забезпечить правильне відключення ігрового обладнання без втрати критичних даних.

ДБЖ доступні в різних моделях і специфікаціях, кожна з яких розроблена для забезпечення високоякісного надійного резервного живлення незалежно від ігрових налаштувань і кількості споживаної енергії. Деякі, наприклад, пропонують доступний захист від перепадів напруги та живлення для настільних комп’ютерів, консолей та інших електронних побутових пристроїв, тоді як інші забезпечують більш розширений захист для комутаторів, маршрутизаторів і модемів. А для найсерйозніших геймерів існують рішення ДБЖ, спеціально розроблені для захисту комп’ютерів із високими характеристиками, на яких працюють вимогливі додатки, необхідні для змагань у деяких кіберспортивних змаганнях.

Захист від перенапруги

Щоб додатково мінімізувати ризик відключень, пристрої захисту убезпечують електричне обладнання від стрибків напруги. Ці маленькі пристрої, підключені до настінних розеток безпосередньо або через кабель, зазвичай використовують металооксидні варистори, або MOV, щоб поглинати надлишкову напругу змінного струму та пропускати лише прийнятні рівні струму до живлення пристроїв. Обладнання, що містить чутливі електронні схеми та пам’ять особливо вразливі до стрибків напруги, що робить захист від них необхідним для ПК, консолей і пов’язаних периферійних пристроїв, таких як монітори та маршрутизатори.

Це цікаво:   Для студентів та старшокласників: змагання CTF – крок до кар’єри у сфері кібербезпеки

Залишайтеся підключеними

Ігровий досвід фактично залежить від того, чи залишаються системи та аксесуари підключеними та як вони працюють. Тому надійні рішення для підключення, такі як USB, HDMI, A/V та інші кабелі, які відповідають найновішим технологічним стандартам, є важливими для забезпечення найкращого ігрового процесу.

Мінімізація ризиків

Популярність відеоігор тільки зростає і залишатися підключеними до мережі ніколи не було так важливо. Уявіть собі гравця, який змагається в турнірі з кіберспорту. Після років практики вони дійшли до фіналу. Все, що їм потрібно зробити, це вивести останнього учасника, і приз буде їхнім. Знеструмлення в цей момент призведе до зависання системи та розриву з’єднання WiFi. У такому разі вся їхня праця була б марною.

Інвестування в правильний захист може мінімізувати ймовірність форс-мажорів через вплив перебоїв і стрибків електроенергії. І враховуючи подальше зростання ризику відключень, така інвестиція справді може врятувати вашу гру.


Новини IT » Інше » Захистіть свою гру: убезпечення від перебоїв та стрибків електроенергії для геймерів

Опубліковано


Останні новини IT: