Vodafone резервуватиме номери усіх абонентів протягом двох років

Vodafone резервуватиме номери усіх абонентів протягом двох років

Міністерство цифрової трансформації України вийшло з ініціативою про резервування мобільних номерів загиблих чи зниклих безвісти захисників України. Vodafone Україна підтримує цю ініціативу. 

Зважаючи на різні обставини та ситуації, в яких можуть знаходитись наші клієнти: на фронті, на тимчасово окупованій території, в інших регіонах України або за кордоном, та з метою захисту їх інтересів, з урахуванням вимог безпеки та захисту конфіденційності електронних комунікацій, компанія прийняла рішення про невикористання протягом 2 років всіх деактивованих номерів без додаткових звернень з боку користувачів таких номерів.

Незважаючи на обмежений номерний ресурс, компанія йде на такий крок, щоб у такий спосіб підтримати всіх своїх клієнтів та максимально спростити користування послугами під час війни.

Для продажу в наших магазинах та на сайті будуть використовуватися лише ті номери, з моменту деактивації яких пройшло 2 роки та більше.

Це цікаво:   У Валенсії за підтримки Huawei стартувала четверта літня Школа жіночого лідерства в епоху цифрових технологій

Новини IT » Прес-релізи » Vodafone резервуватиме номери усіх абонентів протягом двох років

Опубліковано


Останні новини IT: