«Усі українці – творчі», – стверджує Vodafone у новій рекламній кампанії

«Усі українці – творчі», – стверджує Vodafone у новій рекламній кампанії

Vodafone розпочав рекламну кампанію «Усі українці – творчі». Сюжет кампанії відображає повсякдення українців в умовах боротьби за свободу і збереження власної ідентичності, коли кожен робить можливе і часто неможливе для того, щоб перемогти.

Герої рекламної кампанії знаходять вихід із будь-якої складної та непередбачуваної ситуації, творчо підходять до непростих воєнних буднів. Українці не просто чекають на перемогу, а роблять її власними руками. Це дуже перегукується з філософією Vodafone, яка знайшла відображення у слогані «Разом ми зможемо», коли люди об’єднуються заради спільної дії з вірою в успіх. Саме такими бачить Vodafone своїх клієнтів і партнерів.

До рекламної кампанії приєднався відомий український гурт TVORCHI, в рекламному ролику звучить найпопулярніший музичний трек гурту – «Heart of Steel». Відео доступне за посиланням.

Vodafone підтримує українців та Україну під час війни.  Незважаючи на складні економічні умови, Vodafone не зменшив, а навпаки збільшив капітальні інвестиції у телеком-інфраструктуру країни. Завдяки цьому інженери Vodafone відновлювали зруйновану інфраструктуру, оперативно лагодили обладнання, розвивали мережу та забезпечували доступність зв’язку в умовах знеживлення. 

Компанія інвестувала значні кошти у підтримку країни та українців. З першого дня повномасштабного вторгнення Vodafone доклав значних зусиль, щоб мільйони громадян залишались на зв’язку зі своїми рідними та отримували доступ до інформації в ці складні часи, не зважаючи на стан мобільного рахунку. Знижка на послуги, якими скористались більше 14 млн абонентів Vodafone вдома та за кордоном протягом минулого року, оцінюється загалом в 1,19 млрд грн. 

Vodafone запустив низку соціальних та благодійних ініціатив. Серед них – гуманітарна та пряма фінансова допомога, закупка автомобілів швидкої допомоги та медичного обладнання, допомога державі, у тому числі у сфері цифрової трансформації через платформу United24, запуск благодійного челенджу «Ліга тепла» з утеплення пологових будинків та спільного з Мінкультом проєкту збереження та відновлення культурної спадщини, постраждалої від війни – «Збережіть українську культуру». Загальний обсяг соціальних інвестицій Vodafone у 2022 році склав 1,3 млрд грн.

Це цікаво:   30 років разом: Vodafone дарує клієнтам подарунки до своєї річниці

Новини IT » Прес-релізи » «Усі українці – творчі», – стверджує Vodafone у новій рекламній кампанії

Опубліковано


Останні новини IT: