Нові абоненти Vodafone Joice отримають додаткові тижні спілкування

Нові абоненти Vodafone Joice отримають додаткові тижні спілкування

Vodafone запустив акцію «2 пакети послуг включено»

Vodafone Україна вирішив покращити умови для усіх нових абонентів. Компанія запустила нову акцію «2 пакети послуг включено» в тарифах Joice.

Розуміючи важливість зв’язку в непростих умовах, Vodafone полегшує для абонентів користування новим номером – відтепер в стартових пакетах тарифної лінійки Joice включено два пакети послуг замість одного.

Усі нові клієнти, які придбають стартовий пакет та активують тариф Joice START, PRO або MAX отримають перші 2 пакети послуг без доплат. 

Для того, щоб отримати 2 пакети послуг, необхідно активувати стартовий пакет, здійснивши перший дзвінок або скориставшись послугами мобільного інтернету у період дії Акції. Після цього Акція підключається автоматично. Нові абоненти одразу зможуть користуватися обраними тарифами та насолоджуватися перевагами зв’язку від Vodafone.

Акційні пакети послуг надаються всім новим клієнтам актуальної лінійки Joice:

Joice STARTJoice PROJoice MAX
Вартість стартового пакету150 грн200 грн250 грн
Вартість користування з 3 пакету послуг180 грн/ 4 тижні230 грн/ 4 тижні300 грн/ 4 тижні
Наповнення1 пакет включений 2 пакети включені
Мобільний інтернет в пакеті(15 ГБ + 10 ГБ)(25 ГБ + 10 ГБ)(40 ГБ + 10 ГБ)
Хвилини в пакеті800 на всі мережі, далі Безлім у мережі1200 хв на всі мережі, далі Безлім у мережі1600 хв на всі мережі, далі Безлім у мережі

Joice – національна лінійка тарифів мобільного оператора Vodafone, в яку входять тарифи Joice Start, Pro, Max. Наповнення тарифів включає до 40 ГБ інтернету, до 1600 хв на дзвінки по Україні, послуги роумінгу, а також безліміт на 38 популярних застосунків.

В умовах воєнного стану Vodafone продовжує забезпечувати українців надійним зв’язком, невпинно покращує якість послуг та турбується про комфорт кожного клієнта. З новою акцією «2 пакети послуг включено» послуг зв’язку та мобільного інтернету Vodafone  стають ще доступніші для нових клієнтів. 

Це цікаво:   Зареєструвати мобільний номер тепер можна у MyVodafone через Дію

Новини IT » Прес-релізи » Нові абоненти Vodafone Joice отримають додаткові тижні спілкування

Опубліковано


Останні новини IT: