SOFTICO підписує партнерство з компанією EJ Technologies

SOFTICO підписує партнерство з компанією EJ Technologies

Раді оголосити про нове стратегічне партнерство з компанією EJ Technologies. Ця компанія є лідером у галузі розробки програмного забезпечення та надання рішень для покращення продуктивності та оптимізації процесів.

Основним продуктом компанії EJ Technologies є інструмент JProfiler, який дозволяє розробникам Java-додатків проводити профілювання та оптимізацію своїх додатків. Крім того, EJ Technologies пропонує інші продукти, такі як install4j – інструмент для створення установників додатків, та perfino – інструмент для моніторингу продуктивності додатків.

Компанія EJ Technologies має міжнародний статус та її продукти використовуються у різних галузях, включаючи фінанси, телекомунікації, охорону здоров’я та державні організації. EJ Technologies є інноваційною та динамічною організацією, яка розробляє та надає інструменти для покращення продуктивності та оптимізації процесів у різних галузях.

Наші дві компанії об’єдналися, щоб надавати нашим клієнтам ще більш інноваційні та ефективні рішення. Ми вважаємо, що наше партнерство допоможе нам розширити нашу аудиторію та покращити якість послуг, які ми надаємо. Ми дуже раді, що почали співпрацю з EJ Technologies та впевнені, що це партнерство буде успішним та вигідним для наших клієнтів.

Ви можете придбати ліцензії EJ Technologies, звернувшись до відділу продажу компанії SOFTICO. Наші фахівці проконсультують вас щодо цін, потрібної ліцензії та нададуть професійну технічну підтримку. Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. 

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. 

Це цікаво:   Український Headway вдруге потрапив до списку 150 найвпливовіших компаній світу з цифрового навчання 2024

Новини IT » Software » SOFTICO підписує партнерство з компанією EJ Technologies

Опубліковано


Останні новини IT: