Український застосунок Impulse — світовий лідер у категорії Health & Fitness 

Український застосунок Impulse — світовий лідер у категорії Health & Fitness 

Застосунок для тренування мозку Impulse, який є частиною української EdTech-компанії Headway, став №1 у світі за кількістю завантажень в App Store. Impulse залишається лідером серед iOS-застосунків цієї категорії у 2022-2023 роках.

За даними Sensor Tower, український застосунок Impulse впродовж двох останніх років утримує першість в категорії Health & Fitness, обігнавши Flo — застосунок у сегменті жіночого здоров’я, який був лідером категорії у 2019-2021 роках.

Наразі Impulse завантажили понад 55 мільйонів користувачів по всьому світу. Середня оцінка застосунку в App Store — 4,7. Вона сформована на основі більше як мільйону оцінок користувачів застосунку. У 2023 році Impulse потрапив до десятки застосунків-лідерів App Store за світовим доходом у категорії Health & Fitness.

“Я вдячний команді, яка, незважаючи на будь-які виклики, показує неймовірний результат. Плануємо не зупинятись на досягнутому, продовжувати масштабуватися та створювати продукти світового рівня з України”, — коментує СЕО Impulse Євгеній Костенецький.

Про застосунок

Impulse — це застосунок для тренування мозку, що покращує пам’ять, увагу та логічне мислення за допомогою bite-sized ігор. Impulse є частиною IT-компанії Headway, що розробляє мобільні EdTech-продукти. Продукти Headway допомагають розвиватися мільйонам людей у світі через лаконічні формати освітнього контенту: курси, відео, ігри, інфографіки, самарі.

Це цікаво:   Softprom підписав партнерську угоду з Bugcrowd, щоб демократизувати краудсорсингову кібербезпеку на нових ринках

Новини IT » Software » Український застосунок Impulse — світовий лідер у категорії Health & Fitness 

Опубліковано


Останні новини IT: