Огляд Google Pixel 8

Огляд Google Pixel 8


Google Pixel 8 – це доступний варіант в порівнянні з Pixel 8 Pro, що коштує $699. Він пропонує подібні основні характеристики, але не має деяких передових функцій, таких як телефотокамера.

Дизайн: Pixel 8 зберігає дизайн попередника з незначними змінами в розмірі та новими варіантами кольору. Він має стійке скло Gorilla Glass Victus спереду і ззаду, а також алюмінієву рамку.

Дисплей: OLED-дисплей розміром 6,2 дюйма здатен досягати пікової яскравості 2000 ніт, що робить його ідеальним для використання навіть на сонці. Він також підтримує частоту оновлення 120 Гц для більш комфортного відображення контенту.

Програмне забезпечення: Pixel 8 працює на Android 14. Гугл обіцяє сім років оновлень операційної системи, що робить його привабливим для тих, хто шукає тривалу підтримку.

Камера: Головною перевагою Pixel 8 є його основна камера, яка дозволяє знімати чіткі та природні фотографії. Ультравідкрита камера менш вражає, але в цілому працює непогано. Селфі-камера також виконує свої функції належним чином.

Характеристики усіх камер:

  • 50MP (binned to 12.5MP) Wide, f/1.68, 1.2-micron, Laser AF, OIS
  • 12MP ultrawide, f/2.2, 1.25-micron, 125.8-degree FOV
  • 10.5MP Selfie, f/2.2, 1.22-micron, 95-degree FOV

Продуктивність: Телефон працює на чіпі Tensor G3, який забезпечує плавний робочий процес та гарні показники в іграх. Однак він може нагріватися під час інтенсивного використання.

Загалом Google Pixel 8 стане чудовим вибором для багатьох людей. Він не сильно змінився порівняно з Pixel 7, але те, що він змінив, заслуговує на повагу. Він швидший, розумніший і має набагато краще апаратне забезпечення для створення та перегляду медіа. Шкода, що Google підняла ціну, але якщо вона зможе випускати оновлення протягом семи років, це може вирівняти ситуацію. Зрештою, це добре збалансований телефон, який забезпечує рівень простоти, що може зробити Android більш доступним, навіть якщо це означає пожертвувати деякою продуктивністю та універсальністю, які ви могли б отримати від інших телефонів, таких як Galaxy S23.

Це цікаво:   AMD анонсує FSR 3.1 на GDC24 та випускає AMD Software Adrenalin Edition 24.3.1 із підтримкою Dragon’s Dogma 2

Новини IT » Hardware » Огляд Google Pixel 8

Опубліковано


Останні новини IT: