Що важливо знати про розробку сайту у 2024 році

Що важливо знати про розробку сайту у 2024 році

Важливість UX/UI та Ретельні Дослідження Цільової Аудиторії

Дослідження та розуміння цільової аудиторії є важливими етапами проєктування вебсайту. UX/UI визначає, наскільки ефективно користувачі можуть взаємодіяти з сайтом. Наведення цього аспекту на початку проєктування структури сайту допомагає створити продукт, що відповідає потребам та очікуванням аудиторії.

Мінімалізм та Спрощення

Простота у вебдизайні є не лише модою, але й стратегічним рішенням. Якщо ви працюєте над вебсайтом, варто уникати перевантаження сторінок інформацією. Спрощення елементів дизайну та інтерфейсу дозволяє полегшити сприйняття інформації та поліпшити користувацький досвід.

Темний Режим

Використання темного режиму стало важливим елементом вебдизайну. Такий режим може поліпшити комфорт читання, особливо вночі, і привернути увагу до контенту. При цьому, важливо враховувати, як це вплине на зручність читання тексту та загальний вигляд сайту. За оцінками digital-агенції UAMASTER, близько 20% користувачів використовують темний режим.

3D Графіка та Візуалізація

Використання 3D-графіки відкриває широкі можливості для створення вражаючих візуальних ефектів. Однак, варто ретельно планувати використання таких елементів, оскільки недбале їхнє застосування може спричинити погіршення продуктивності та завантаження сайту. А збільшення часу завантаження сторінок негативно впливає на конверсію сайту та SEO.

Інтерактивність та Анімація

Мікроанімації та елементи інтерактивності можуть підвищити зацікавленість користувачів. Вони не лише роблять сайт цікавішим, а й полегшують сприйняття інформації. Проте, важливо не зловживати великою кількістю анімації, оскільки це може відволікати від основного контенту.

Mobile-First

Розробка сайту з урахуванням мобільних пристроїв – це необхідність. З урахуванням того, що велика частина користувачів використовує мобільні пристрої, важливо створити сайт, який буде оптимізований саме для них. Mobile-First дизайн забезпечує зручність та ефективність використання сайту навіть на невеликих екранах. Наразі 70-90% відвідувачів сайтів для B2C заходять на них з мобільних телефонів.

Це цікаво:   SoftServe, Благодійний фонд “Відкриті очі” та ЛОВА передали 600 комплектів зимової форми військовим

Цілеорієнтованість при розробці сайту

Кожен тип вебсайту має свої унікальні особливості, адаптовані під свої цілі та потреби користувачів. Обираючи підхід до розробки сайту, важливо враховувати його конкретні цілі та спрямованість на аудиторію. Наприклад, інтернет-магазини мають за ціль прямі продажі, тому їхній дизайн спрямований на забезпечення зручності користувачів у пошуку товарів та оплати. А корпоративні сайти, як от фарма компанії (Дарниця чи Олайнфарм) створюються для представлення компаній та викликання довіри, відображаючи цілі, цінності та досягнення. Окрема посадкова сторінка (landing page) концентрується на одній конкретній меті та має мінімалістичний дизайн для ефективного виклику до дії.


Новини IT » Software » Що важливо знати про розробку сайту у 2024 році

Опубліковано


Останні новини IT: